Wydanie nr 261/2021, Sobota 18.09.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Prawo czy bezprawie (?). Kolejni Mistrzowie (nie tylko) parkowania na chodniku – 17.06.2017

Prawo czy bezprawie (?). Kolejni Mistrzowie (nie tylko) parkowania na chodniku – 17.06.2017 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji w dniu 17 czerwca br. nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, zaparkował swoje auto na chodniku tuż przy przejściu dla pieszych.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

 

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
!!!
!!! 20.06.2017, 17:10
W Sztumie jest jeden sklep na ulicy Lipowej ,samochody podjeżdżają pod sam sklep parkują. Wszystko jest ok ,bo mają miejsce .Ale samo wyjeżdżanie z pod tego sklepu jest bardzo niebezpieczne dla przechodniów .Nie ma tam też oznakowania że jest w tym miejscu parking. Ale pewnie nie musi być.Nie ma też oznaczenia że pieszym nie wolno tam przechodzić ,gdyby było ,ciężko byłoby dojść ludziom do tego sklepu . Nie patrzą czy idzie matka z dzieckiem ,czy starsza osoba ,wjeżdżają na chodnik ,nikogo nie widzą nic ich nie interesuje
Radzio
Radzio 20.06.2017, 13:50
tam to normalka