Wydanie nr 341/2022, Środa 7.12.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Ambroży, Marcin, Ninomysł, Agaton, Marcisław, Józefa, Polikarp, Zdziemił, Sabin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Burczy, Biliński, Kwiatkowska czyli pierwsza telewizyjna debata kandydatów na wójta gminy Sztutowo z udziałem mieszkańców. Zobacz pełne nagranie wideo - 17.10.2016

Pierwsza telewizyjna debata wyborcza z udziałem kandydatów na wójta gminy Sztutowo wraz mieszkańcami miała miejsce (17 października) w Zespole Szkół przy ul. Szkolnej. W debacie udział wzięli: Małgorzata Burczy, Tadeusz Biliński oraz Jolanta Kwiatkowska. Jakub Farinade nadesłał oświadczenie.

Organizatorem była Fundacja Strefa Mocy, Regionalna Telewizja Internetowa – TvRegionalna24.pl - Zulawyimierzeja24.pl i Dziennik Bałtycki.

Skąd pomysł?

Nadzieja na zaangażowanie większej ilości mieszkańców w proces decydowania o sprawach gminy, spore zainteresowanie zebraniami sołeckimi i aktywność mieszkańców w internecie.

Prowadzącym debatę był Marek Olechnowicz, prezes Stowarzyszenia Podaj Rękę z Pruszcza, Przewodniczący Pomorskiej Rady Organizacji Pozarządowych, Wiceprzewodniczący Pomorskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Pytania nadesłane od Państwa zadawał reporter TvRegionalna24.pl Robert Bychowski, a ze strony Dziennika Bałtyckiego, Tomasz Chudzyński.

Kamery i montaż: Piotr Wąsowicz, producent TvRegionalna24.pl

Kamery, zdjęcia:  Edyta Kozakiewicz, naczelna Zulawyimierzeja24.pl

Przedterminowe wybory odbędą się 23 października 2016

 

Zapraszamy na pełne wideo nagranie

 

Kto wygrał pierwszą telewizyjną debatę wyborczą w Sztutowie?

Czekamy na Państwa komentarze

aktualizacja 19.10.2016

Szanowni Państwo,

W związku z coraz częściej pojawiającą się plotką dot. mojej rodziny chciałbym sprostować nieprawdę jaka pojawiła się w środowisku lokalnym oraz mediach regionalnych za sprawą informacji, których autorem jest poprzedni wójt gminy Miłoradz Pan Tadeusz Biliński.

Obecny kandydat na Wójta Gminy Sztutowo Pan Tadeusz Biliński dystrybuuje już od grudnia 2014 roku nieprawdziwą informację o naszych rzekomych powiązaniach rodzinnych. Nigdy nie byłem i nie jestem w żaden sposób spokrewniony z Panem Tadeuszem Bilińskim.

Nie wiem jaki interes przyświeca Panu Tadeuszowi Bilińskiemu w rozprowadzaniu tego typu informacji. Chciałbym publicznie poinformować, iż są to kolejne kłamstwa mojego poprzednika, które wykorzystuje w sposób nieetyczny, usiłując tym samym wykorzystać mnie i moją rodzinę w prowadzonej przez siebie grze politycznej.

Z poważaniem
Arkadiusz Skorek
Wójt Gminy Miłoradz

 

Fundacja Strefa Mocy i zulawyimierzeja24.pl

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości