Wydanie nr 110/2024, Piątek 19.04.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

SPR Polski Cukier Pomezania Malbork - Arot-Astromal Leszno - 33:26 - 16.12.2012

Malborscy szczypiorności wracają zwycięsko po meczu rozegranym w Lesznie. Początkowo mecz był bardzo wyrównany, ale pod koniec pierwszej połowy w efekcie znakomitej obrony bramkarza oraz ataku z kontry udało się objąć prowadzenie - pierwsza część spotkania zakończyła się 17:14 dla SPRu. W drugiej połowie zawodnicy z Leszna zmienili obronę na 4+2, co pozwoliło na odrobienie części strat, ale nie było na tyle skuteczne, aby powstrzymać zajmujących obecnie 3 lokatę w tabeli zawodników z Malborka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 33:26 dla gości.

Po meczu trener Igor Stankiewicz oraz napastnik, Michał Derdzikowski podsumowali mecz.