Wydanie nr 151/2024, Czwartek 30.05.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Feliks, Ferdynand, Jan, Andronik, Sulimir, Suligniewa, Bazyli
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zwycięstwo dziewcząt z ZSP4 Malbork w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Zwycięstwo dziewcząt z ZSP4 Malbork w Drużynowych Biegach Przełajowych. fot. Iwona Ciecholewska
W dniu 6 kwietnia na polanie w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. W zawodach, będących eliminacjami do Finałów Wojewódzkich, dziewczęta z ZSP nr 4 w Malborku nie dały szans innym zespołom, wygrywając rywalizację zarówno drużynową, ale także zajmując dwa pierwsze miejsca na podium. Pierwsza na mecie zameldowała się Sara Podsiadło, tuż za nią uplasowała się Julia Sitarz.

Dziewczęta w składzie: Sara Podsiadło, Julia Sitarz, Dominika Murawska, Oliwia Barecka, Oliwia Dądolewska, Nadia Klimaszewska oraz Paulina Justa występowały pod opieką Iwony Ciecholewskiej.

Sukcesu koleżanek nie udało się powielić chłopcom z ZSP4, którzy musieli zadowolić się drugim miejscem, ustępując reprezentantom II LO w Malborku. Drużyną chłopców opiekowali się Karol Pikała i Mariusz Świst, a zawodnicy występowali w składzie: Preuess Artur, Streich Piotr, Kaiko Dominik, Ruść Mariusz, Klein Igor, Chebotaiev Misza i Szymczak Oskar.

Finały Wojewódzkie w Drużynowych Biegach Przełajowych, w których udział wezmą dziewczęta z ZSP4 Malbork, odbędą się 12 kwietnia w Człuchowie, a zwyciężczyniami powiatowymi opiekować się na nich będzie Dorota Grzywacka.

Iwona Ciecholewska
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka ręczna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.