Wydanie nr 18/2021, Poniedziałek 18.01.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Beatrycze, Bogumił, Krystyna, Liberata, Lubart, Małgorzata, Zuzanna, Wenerand
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dekada Malbork już działa. Jak się podoba nowa galeria handlowa? Zobacz wideo z otwarcia - 27.11.2015

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z uroczystego otwarcia galerii handlowej DEKADA Malbork, dziesiątej inwestycji spółki DEKADA S.A. W galerii handlowej zatrudnienie znalazło 150 osób!

Dużym atutem dwupoziomowej galerii Dekada w Malborku jest lokalizacja w ścisłym centrum miasta: między Aleją Rodła oraz popularnym, śródmiejskim deptakiem – ul. Kościuszki. Zasięg obiektu do 20 min jazdy samochodem to ok. 96 tys. mieszkańców miasta i regionu.

W galerii o powierzchni 5 400 mkw. GLA znajduje się 20 lokali handlowo-usługowych, a w podziemiach obiektu parking mieszczący 100 pojazdów. Najemcy to najpopularniejsze sieci odzieżowe – H&M, Martes Sport, Diverse, Pepco, CCC oraz RTV EURO AGD, Rossmann, lodziarnia Carte d’Or. - Galeria wynajęta jest w ponad 95 proc.; umowy z kluczowymi najemcami zostały podpisane, obecnie finalizujemy rozmowy dotyczące wynajmu ostatnich wolnych lokali - komentuje Radosław Gadomski, Commercial Director, BOIG Property Consulting, spółki zajmującej się komercjalizacją obiektu.

Podczas uroczystości inaugurującej działanie galerii nastąpiło także zwieńczenie projektu „Dziesięć figur Dekady”. Przedsięwzięcie ma na celu promocję nowoczesnej sztuki w przestrzeni publicznej, a koncepcja zakłada umieszczenie dziesięciu rzeźb – „Figur” z brązu, autorstwa prof. Adama Myjaka – rzeźbiarza i rektora warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, w przestrzeni wszystkich centrów handlowych i galerii DEKADA w całej Polsce.

Realizacja Dekady Malbork rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku. Głównym wykonawcą jest toruński oddział firmy ERBUD, a prace budowlane koordynuje spółka BOIG Project Management, natomiast projektantem budynku jest Studio Form Architektonicznych Pantel z Olsztyna.

Zapraszamy na materiał wideo z otwarcia Dekady Malbork.

Drugi materiał wideo to Konferencja prasowa związana z otwarciem galerii handlowej Dekada w Malborku, która miała miejsce w dniu dzisiejszym (27.11.2015)  w restauracji, w Hotelu Centrum , Al. Rodła 7 w Malborku.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Romek
Romek 27.11.2020, 18:01
a teraz wsio zamykają...
jarmk
jarmk 04.12.2015, 15:48
Lipa... to jest galeria...??? :) ...nie rozśmieszajcie..
Adam
Adam 04.12.2015, 18:07 (odpowiedź do jarmk)
może trochę jaśniej ? nie stać cię, czy hejtujesz nawet mleko rano ?
bylo
bylo 01.12.2015, 20:41
galeria bardzo ładna tylko sklepów mało
oczekujący
oczekujący 30.11.2015, 07:06
a gdzie zapowiadany sklep "D E I C H M A N N"? Oleli galerię? A byłby bardzo milę widziany!
Galerian
Galerian 30.11.2015, 06:59
Galeria "DEKADA",ROZCZAROWAŁA! Malborżan! Tyle oczekiwania,nadzieji,a tu? Poprzenoszone sklepy,H&M,"nowość",ale szału nie ma? Zawiedli wynajmujący?Dalej trzeba jeżdzić do Trójmiasta,bo w Dekadzie,nie mają NIC NOWEGO,do zaoferowania!A gdzie sklep z obuwiem,nowy,zapowiadany? N I E W Y P A Ł!Sklep ze złotem "YES",ma ofertę ciekawą,ale codziennie złota się nie kupuje?Ten sklep,taki sklep,jest potrzebny w Malborku! Reszta,to NIEPOROZUMIENIE?