Wydanie nr 231/2022, Piątek 19.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Bolesław, Ludwik, Emilia, Sykstus, Juliusz, Jan, Sebald , Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Żuławska Halowa Liga w Piłce Nożnej. Trwa przyjmowanie zgłoszeń - 21.10.2015

Żuławska Halowa Liga w  Piłce Nożnej. Trwa przyjmowanie zgłoszeń - 21.10.2015 fot. Edyta Kozakiewicz
Żuławskie Towarzystwo Sportowe serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej, dwudziestej już, edycji rozgrywek Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tegoroczną edycję ŻHLPN piłkarze zainaugurują w niedzielę 22 listopada 2015 r. w kategorii Open. Wszystkie mecze rozgrywane będą w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Dworze Gdańskim.

 

 

 

 

 Mecze odbywać się będą zgodnie z wcześniej ustalonym terminarzem. Termin zgłaszania drużyn do rozgrywek upływa dnia 11 listopada 2015 r.(środa). Po tym terminie zgłoszenia przyjmowane nie będą!!!! Zgłoszenia drużyn należy dokonywać na kartach zgłoszeń i składać je w biurze Żuławskiego Towarzystwa Sportowego, ul. Warszawska 22, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30. Karta zgłoszeń z nazwiskami zawodników musi być dostarczona przed rozpoczęciem rozgrywek. Za każdego „nowego” zawodnika dopisanego w trakcie rozgrywek, który nie grał w żadnym zespole, należy uiścić dodatkową opłatę 25 zł od zawodnika. Od tego sezonu obowiązuje limit osobowy – każdy zespół może zgłosić maksymalnie 16 zawodników.

Można też dokonywać zgłoszeń drogą emailową na adres: ztsnowy@wp.pl oraz telefoniczną pod numerem telefonu: 0697 971 208 (Ireneusz Stolarz). Wszelkich informacji można uzyskać pod wyżej wymienionym numerem telefonu. Wpisowe do rozgrywek ŻHLPN w sezonie 2015/2016 wynosi 900 złotych i jest płatne jednorazowo najpóźniej do dnia rozpoczęcia rozgrywek tzn. do dnia 22 listopada 2015 r.

Drużyna, która nie uiści pełnej kwoty wpisowego przed rozpoczęciem rozgrywek nie zostanie dopuszczona do ŻHLPN. Szczegóły odnośnie terminarza, systemu rozgrywek i spraw związanych z rozgrywkami zostaną omówione na zebraniu z kierownikami zainteresowanych i zgłoszonych zespołów. Zebranie odbędzie się po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń (data zebrania zostanie podana w późniejszym terminie). Zapraszamy.

Edyta Kozakiewicz
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka halowa


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.