Wydanie nr 88/2024, Czwartek 28.03.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat

Vetrex Sokół Kościerzyna - Polski Cukier-Pomezania Malbork - 23.02.2013

Sobotni mecz SPR Polski Cukier Pomezania Malbork - Vetrex Sokół Kościerzyna przyniósł wiele emocji, bo choć początek meczu był przesądzony siedmiu bramkową przewagą Pomezanii nad ekipą Kościerzyny, a sam gra była pod kontrolą Pomezanii, obraz gry uległ zmianie w drugiej połowie meczu.  W 45. minucie Sokół przegrywał jedynie 23:25, co zapowiadało ogromne emocje w ostatnim kwadransie. Po ambitnej walce kościerscy gracze dogonili rywali tuż przed końcową syreną, remisując ostatecznie 32:32.

Przystępując do meczu Polski Cukier Pomezania Malbork plasowali się na trzeciej pozycji w tabeli, strata punktu kosztowała zespół spadek na czwarte miejsce.

Vetrex Sokół Kościerzyna - Polski Cukier-Pomezania Malbork 32:32 (14:19)

Więcej informacji na temat sobotniego meczu już wkrótce na stronie SPR Polski Cukier Pomezania Malbork:

A już dziś serdecznie zapraszamy na skrót relacji z meczu.