Wydanie nr 196/2024, Niedziela 14.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Aktywne wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu. Szczegóły na plakacie.

Aktywne wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu. Szczegóły… fot. archiwum GOKiS Miłoradz/tak było podczas wakacyjnej zabawy w zeszłym roku
Pikniki rodzinne w sołectwach, zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, wycieczki, plenerowe seanse filmowe, wizyta kina 7 D – oj, będzie się działo podczas tegorocznych wakacji z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu!

Piknik rodzinny połączony z urodzinami Centrum Aktywności Seniora w Mątowach Wielkich otworzy tegoroczny program letnich wydarzeń w gminie Miłoradz. A jakie jeszcze zaplanowano atrakcje w okresie wakacji?

W lipcu zaplanowano m.in. mobilne laboratorium doświadczalne z pokazem chemicznym Chemi Kids w Miłoradzu, spływ kajakowy, wyścigi wraków w Mątowach Wielkich, turniej laserowego paintballa, a także wyścigi autek zdalnie sterowanych w Miłoradzu i zlot motocyklowy w Gnojewie. Ponadto w ramach letniego programu odbędą się zawody Pucharu Polski Modeli Latających w Jeziornej Osadzie.

W ramach tegorocznego programu letniego odbędą się także pikniki rodzinne Family Day i z Kreatywną Edukacją w Kończewicach, Gnojewie, Miłoradzu, Pogorzałej Wsi i Mątowach Małych. Wydarzeniami towarzyszącymi będą również zajęcia sportowe na orliku, seanse kina „pod chmurką”, odwiedziny na lodowisku oraz plenerowa zumba i pilates.

 

Szczegółowe informacje dotyczące planowanych wydarzeń dostępne są w świetlicach wiejskich u pracowników GOKiS.

 

 

Informacja prasowa Gminy Miłoradz

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.