Wydanie nr 167/2024, Sobota 15.06.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Bernard, Abraham, Edburga, Witold, Witosław, Jolanta, Wit, Leonida, Lotar, Angelina, Wisława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Ruszył nabór wniosków do tegorocznej edycji MBOJ.

Do 11 czerwca malborska młodzież może zgłaszać wnioski do kolejnej edycji Malborskiego Budżetu Obywatelskiego „Junior” (MBOJ).

Młodzież malborskich szkół oraz młodzież, która mieszka w naszym mieście, ale uczy się poza Malborkiem może już składać wnioski do tegorocznej edycji MBOJ. Wypełnione formularze należy składać w Biurze Obsługi Interesanta (parter Urzędu Miasta Malborka). Wniosek składa osoba uprawniona do udziału w MBOJ. W przypadku, jeśli jest osobą niepełnoletnią, należy wskazać dodatkowo osobę pełnoletnią jako reprezentanta wnioskodawców.

Wzorem lat ubiegłych, na realizację zadań w ramach MBOJ 2024 roku zaplanowano 25 tys. zł, przy czym wartość jednego zadania nie może przekroczyć 5 tys. zł.

Po złożeniu wniosku Zespół ds. MBOJ dokona weryfikacji zgłoszonych projektów, następnie w terminie 23-27 września 2024 r. odbędzie się głosowanie w szkołach, podczas którego uczniowie podejmą decyzję, które zadania odbędą się w przyszłym roku.


W przypadku pytań i wątpliwości należy kontaktować się z Katarzyną Fabiańską, tel. 55 629 04 80, e-mail: k.fabianska@um.malbork.pl

 

 

Źródło: materiały prasowe UM Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.