Wydanie nr 195/2024, Sobota 13.07.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Radomiła, Joel, Ernest, Eugeniusz, Małgorzata, Trofima, Sara, Jakub, Ezdrasz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Żuławy i Mierzeja kraina smaku i rękodzieła - Nowy Staw zaprasza do wspólnej zabawy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Baciary.

Żuławy i Mierzeja kraina smaku i rękodzieła - Nowy Staw zaprasza do… fot. NCKiB
Już w maju w Nowym Stawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z regionalnymi akcentami. Będzie głośno, kolorowo i muzycznie.

W sobotę, 11 maja o godz. 13:00 na Rynku Kościuszki w Nowym Stawie rozpocznie się wydarzenie pn. „Żuławy i Mierzeja kraina smaku i rękodzieła”. W programie m.in. występy artystyczne w wykonaniu Orkiestry Dętej Nowy Staw „Żuławy”, Zespołu Pasłęczanie, Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Krzynowłogi Małej, Zespołu Pieśni i Tańca 22BLT Malbork, sekcji Nowostawskiego Centrum Kultury i Biblioteki oraz stoiska Kół Gospodyń Wiejskich z regionalnymi specjałami, warsztaty z rękodzieła, strefa Malucha, stoiska z regionalnymi produktami i rękodziełem. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Baciary.

Wstęp wolny.

„Żuławy i Mierzeja kraina smaku i rękodzieła” - organizacja wydarzenia promującego lokalne produkty finansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie i wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczności” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


 

Informacja organizatora

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ona
Ona 10.05.2024, 16:40
A widomo o której godzinie będą występowały Baciary?????
on
on 02.05.2024, 12:44
Już działa wręcza ściska i przecina ..................
02.05.2024, 22:07 (odpowiedź do on)
Co takiego???
Ja
Ja 30.04.2024, 22:29
Kolejna impreza cykliczna w Nowym Stawie A w MALBORKU dalej nic czyli zero. I jak tu przyciągnąć turystów? Mam nadzieję że nowy stary burmistrz przejrzy na oczy i zacznie działać