Wydanie nr 141/2024, Poniedziałek 20.05.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Stare Pole. Ogłoszono postępowanie zakupowe na remont kościoła w Królewie.

Gmina Stare Pole. Ogłoszono postępowanie zakupowe na remont kościoła… fot. Gmina Stare Pole
Ogłoszone zostało postępowanie zakupowe na wykonanie zadania pn. „Remont kościoła parafialnego w gminie Stare Pole”. Termin składania ofert mija 12 kwietnia br. o godz. 14:30.

W związku z tym, że zakończyły się sprawy formalne, powstały uchwały i zostały podpisane dokumenty - Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Mikołaja w Królewie mogła w końcu ogłosić postępowanie zakupowe na wykonanie zadania pn. „Remont kościoła parafialnego w gminie Stare Pole”. Zamówienie realizowane jest z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Projekt dotyczący prac remontowych w kościele pw. św. Mikołaja w Królewie uzyskał dofinansowanie w wysokości 1 176 000,00 zł. Uzyskana kwota zapewni dofinansowanie przedsięwzięcia w 98 %, pozostałe 2 % kosztów zadania będzie pochodziło z budżetu Gminy Stare Pole.

- „Wójt Gminy Stare Pole Marek Szczypior oraz pracownicy Urzędu Gminy udzielają wszelkiej pomocy księdzu kanonikowi Adamowi Śniechowskiemu w prawidłowej, zgodnej z wytycznymi realizacji tego zadania” - informuje Gmina Stare Pole. - „Ponieważ parafia nie posiada własnego BIPu, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki zamówienia zostały umieszczone w BIP Gminy Stare Pole pod adresem: https://starepole.biuletyn.net. W pomoc społeczności parafii i księdzu Adamowi zaangażowali się również radni Ireneusz Dziura i Marek Iwaniuk”.

Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na dzień 30 czerwca 2025 r.

 

 

Informacja i zdjęcia: Gmina Stare Pole

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.