Wydanie nr 116/2024, Czwartek 25.04.2024
imieniny: pokaż (7 imion)Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Z policyjnym mundurem pożegnali się asp. szt. Sylwia Kowalewska i asp. szt. Witold Damaske.

  • Wydanie nr 116/2024
  • 26 lutego 2024, 14:36
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Malbork. Z policyjnym mundurem pożegnali się asp. szt. Sylwia Kowalewska… fot. Archiwum TvRegionalna24.pl
Po wieloletniej służbie w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku z mundurem pożegnali się: oficer dyżurny asp. szt. Witold Damaske i oficer prasowy asp. szt. Sylwia Kowalewska. Z tej okazji w malborskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka.

W czwartek, 22 lutego w auli Komendy Powiatowej Policji w Malborku odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której pożegnano odchodzących na emeryturę wzorowych funkcjonariuszy. Gospodarzem uroczystości był Komendant Powiatowy Policji w Malborku insp. Dariusz Zeler oraz jego zastępca nadkom. Jarosław Kowalkowski. W tej podniosłej uroczystości uczestniczyli także funkcjonariusze kadry kierowniczej, policjanci, pracownicy cywilni i zaproszeni goście. Gościem specjalnym wydarzenia był były komendant malborskiej jednostki, mł. insp. w st. sp. Stanisław Górniak, który przyjmował asp. szt. Witolda Damaske do służby. Podczas uroczystości komendant podziękował funkcjonariuszom za profesjonalizm oraz bardzo duże zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych.

Po 29. latach ze stanowiska oficera dyżurnego na zasłużoną emeryturę odszedł asp. szt. Witold Damaske.

- „Był funkcjonariuszem z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, którą przekazywał młodym policjantom. Nigdy nie bał się podejmować trudnych decyzji i zawsze służył pomocą w kryzysowych sytuacjach. To dzięki tym cechom przez wiele lat pełnił odpowiedzialną funkcję dyżurnego jednostki” - informuje st. sierż. Martyna Orzeł, oficer prasowy KPP Malbork.

Z kolei asp. szt. Sylwia Kowalewska pożegnała się z mundurem po 15 latach. Przez ostatnie lata służbę pełniła jako Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Malborku.

- „Dała się poznać jako policjantka, która rzetelnie wykonywała swoje obowiązki, zawsze była opanowana i profesjonalna w tym, co robiła. Przede wszystkim była bardzo dobrą koleżanką, która bezinteresownie oferowała pomoc i udzielała wsparcia innym funkcjonariuszom” - dodaje st. sierż. Martyna Orzeł.

- „Dziękujemy za waszą pracowitość, wytrwałość i wkład w funkcjonowanie naszej jednostki. Powodzenia na nowej drodze życia, dużo zdrowia i dalszych sukcesów” - życzą Policjantki, Policjanci i Pracownicy Cywilni Komendy Powiatowej Policji w Malborku. - „Dziękujemy za wspólną służbę”.

 

Redakcja TvRegionalna24.pl pragnie serdecznie podziękować asp. szt. Sylwii Kowalewskiej, pełniącej funkcję oficera prasowego KPP w Malborku za współpracę, miłe wspomnienia i wspólnie spędzony czas. Zawsze mogliśmy na Panią liczyć! Życzymy powodzenia i wszystkiego dobrego w życiu prywatnym oraz dalszych sukcesów zawodowych! Dziękujemy!
KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Proktor
Proktor 29.02.2024, 09:34
Narazie młodzieży...xd