Wydanie nr 170/2024, Wtorek 18.06.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Odbędzie się Miejska Zabawa Sylwestrowa. Podczas wieczornej zabawy uczestnicy będą bawić się przy bloku muzycznym przygotowanym przez DJ Konferansjera Łukasza Brzostka.

Malbork. Odbędzie się Miejska Zabawa Sylwestrowa. Podczas wieczornej… fot. zdjęcie poglądowe
Po dłuższej przerwie do Malborka wraca Miejska Zabawa Sylwestrowa. W programie m. in. pokaz Fireshow. Zobacz na żywo na kamerach pogodowych TvMalbork

Mieszkańcy Malborka, którzy tęsknili za wspólną zabawą sylwestrową na Placu Jagiellończyka będą mieli powody do radości. W tym roku odbędzie się Miejska Zabawa Sylwestrowa. Początek w niedzielę, 31 grudnia 2023 r. o godz. 22:00.

Podczas wieczornej zabawy uczestnicy będą bawić się przy bloku muzycznym przygotowanym przez DJ Konferansjera Łukasza Brzostka. O północy życzenia noworoczne złoży Burmistrz Miasta Malborka. Zamiast tradycyjnych fajerwerków, odbędzie się pokaz fireshow.

- „Terenem imprezy będzie obszar wewnątrz pl. Kazimierza Jagiellończyka. Pracownicy ochrony będą dokonywać kontroli uczestników wchodzących na teren imprezy pod kątem posiadanych środków pirotechnicznych, szklanych przedmiotów itp.” - informuje malborski magistrat. - Zwracamy się z ogromną prośbą i apelem do uczestników wydarzenia, by nie używać na terenie imprezy i jej pobliżu, w tłumie ludzi, którzy zazwyczaj około północy gromadzą się w Sylwestra w centrum miasta, petard, fajerwerków i innych materiałów pirotechnicznych, które mogą potencjalnie wyrządzić krzywdę ich użytkownikom i innym uczestnikom imprezy oraz o stosowanie się do Regulaminu rozwieszonego na terenie imprezy”.


 

Informacja organizatora

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.