Wydanie nr 168/2024, Niedziela 16.06.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mikołaj odwiedził grzeczne dzieci w gminie Stare Pole. Wideo i zdjęcia

Już od godzin rannych Zaprzęg Świętego Mikołaja przemierzał przez gminę Stare Pole w poszukiwaniu grzecznych dzieci. Mikołaj w towarzystwie Wójta Gminy Stare Pole, Moto Kojotów z Malborka i dzielnych druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Polu odwiedził najmłodszych mieszkańców gminy, obdarowując wszystkich słodkimi prezentami.

Tradycją stało się, że na początku grudnia Mikołaj odwiedza dzieci w gminie Stare Pole. Wszystko dzięki akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, której celem było zebranie funduszy i słodyczy na przygotowanie świątecznych paczek dla dzieci z terenu gminy.

W tym roku Zaprzęg Świętego Mikołaja odwiedził dzieci już w sobotę, 2 grudnia. Mikołaj w towarzystwie wójta gminy Stare Pole Marka Szczypiora, Moto Kojotów z Malborka i dzielnych strażaków z OSP w Starym Polu odwiedzili dzieci w Złotowie, Kraszewie, Kleciu, Królewie, Janówce, Kaczynosie, Ząbrowie, Szlagnowie, Kławkach i w Starym Polu. Wszyscy, którzy przyszli na spotkanie z Mikołajem zostali obdarowani prezentami.

W trakcie spotkań z Mikołajem można było wrzucać do specjalnej skarbonki datki na wsparcie leczenia małego mieszkańca gminy Stare Pole Olafa, u którego zdiagnozowano rzadką chorobą genetyczną dystrofię mięśniową Duchenne'a (DMD) prowadzącą do postępującego i nieodwracalnego zaniku mięśni.

Wizyta Świętego Mikołaja w gminie Stare Pole minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła zarówno najmłodszym, jak i starszym mieszkańcom wiele radości. Wszyscy mają nadzieję, że za rok spotkają się również w tak licznym gronie.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uśmiechów na twarzy dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto i wideo z tego wyjątkowego wydarzenia

 

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
i co ??
i co ?? 04.12.2023, 14:03
i co ??? Mikolaj znalazl grzeczne dzieci ???