Wydanie nr 114/2024, Wtorek 23.04.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Stare Pole. Za nami turniej piłki nożnej oldbojów. Zdjęcia

Gmina Stare Pole. Za nami turniej piłki nożnej oldbojów. Zdjęcia fot. GOKiS Stare Pole
Na boisku Orlik w Starym Polu w turnieju piłki nożnej zmierzyły się drużyny oldbojów. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu we współpracy z animatorami i sportowcami ze Starego Pola.

W sobotę, 21 października, pomimo chłodu i silnego wiatru, odbyła się kolejna edycja turnieju oldbojów. Tym razem z zaproszenia skorzystały drużyny z Gardei i Widlic.

- „Nasi panowie mają przyjaciół w kilku miastach i miejscowościach w bliższej i dalszej okolicy. Swoje umiejętności pogłębiają już od kilkunastu lat i spotykają się na naszym obiekcie dwa razy w tygodniu” - informuje GOKiS w Starym Polu. - „Co jakiś czas uczestniczą w turniejach organizowanych w zaprzyjaźnionych miejscowościach”.

W turnieju grano systemem „każdy z każdym” i po rozegraniu trzech spotkań zwycięzcą okazał się zespół z Widlic. Drugie miejsce zajęli gospodarze - Stare Pole i trzecie Gardeja. Puchary i medale wszystkim zawodnikom wręczył dyrektor GOKiS Tadeusz Burdyński. Opiekę medyczną w czasie turnieju sprawowała Elżbieta Lemke.

Po zakończeniu turnieju, za zawodników czekała pyszna grochówka, ugotowana przez niezawodne panie ze szkolnej kuchni, a także swojskie przysmaki.

To była czwarta edycja turnieju. Oldboje ze Starego Pola liczą, że w kolejnych turniejach weźmie udział większa liczba uczestników.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcia: GOKiS Stare Pole

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.