Wydanie nr 52/2024, Środa 21.02.2024
imieniny: pokaż (3 imiona)Eleonora, Piotr, Gumbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Zofia Moździerz nową instruktorką Zespołu Pieśni i Tańca 22BLT.

Malbork. Zofia Moździerz nową instruktorką Zespołu Pieśni i Tańca… fot. Archiwum TvRegionalna24.pl/Zofia Moździerz z partnerem podczas konkursu O Muszlę Bałtyku 2023.
Zespół Pieśni i Tańca 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego Malbork ma nową instruktorkę. Została nią tancerka i wychowanka ZPiT Zofia Moździerz.

Podczas finałowej gali Ogólnopolskiego Konkursu Tańców Polskich „O Muszlę Bałtyku”, która odbyła się 4 listopada w Malborku, organizatorka Konkursu i instruktorka Zespołu Pieśni i Tańca 22BLT Anetta Ciok ogłosiła, że Zofia Moździerz została nowa instruktorką Zespołu. Jednak dyplomowaną instruktorką została w ubiegłym tygodniu.

- „Pamiętam jak przyszłaś do zespołu... Przebierałaś nogami z niecierpliwości, tak bardzo chcąc wejść do pierwszego układu. To była miłość od pierwszego wejrzenia do polskiego folkloru. Najlepiej zamieszkałabyś na sali. I jaki efekt?” - wspomina Anetta Ciok dodając, że dyplom Zosi jest owocem wspólnych lat spędzonych na sali i poza nią.

Anetta Ciok, która Zespół założyła 20 lat temu nie ukrywa radości, że nowa instruktorka wesprze ją w treningach grup tanecznych.

- „Ogromnie Ci gratuluję i podziwiam Twój upór w dążeniu do celu. Jestem z Ciebie bardzo, bardzo dumna i ogromnie się cieszę, że razem zapiszemy kolejne kartki historii ZPiT Malbork” - podkreśla wzruszona Anetta Ciok.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.