Wydanie nr 275/2023, Poniedziałek 2.10.2023
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Kolorowe i śpiewające otrzęsiny pierwszoklasistów w Technikum nr 3.

Malbork. Kolorowe i śpiewające otrzęsiny pierwszoklasistów w Technikum… fot. Technikum nr 3 w Malborku
W Technikum nr 3 w Malborku odbyły się otrzęsiny uczniów klas pierwszych. Było radośnie, muzycznie i kolorowo.

W piątek, 15 września na placu szkolnym zgromadziła się społeczność Technikum nr 3 w Malborku, aby przyjąć do braci szkolnej uczniów klas pierwszych. W otrzęsinach udział wzięli uczniowie klas 1 i 2 wraz z wychowawcami. Mimo ochłodzenia pogody tego dnia, atmosfera w szkole była bardzo gorąca.

- „Tradycyjnie, aby stać się pełnoprawnymi uczniami Technikum, wszystkie klasy pierwsze miały za zadanie zaprezentować się z jak najlepszej strony, tym razem było to prezentowanie umiejętności wokalnych. Występy wyłoniły wiele talentów wśród naszych uczniów, w konkursie każdy był zwycięzcą. Teraz z uśmiechem na twarzy, wspominając dzień otrzęsin, uczniowie klas pierwszych entuzjastycznie mogą rozpocząć edukację w naszej szkole” - informuje Technikum nr 3 w Malborku.

Zwieńczeniem otrzęsin był festiwal kolorów. Bardzo popularne na całym świecie święto Holi jest wyrazem miłości, radości oraz cudownych kolorów łąk i kwiatów.

- „U nas kolorowe proszki symbolizowały początek wspaniałej przygody w nowej szkole, radość i pozytywne emocje jakie zaobserwowaliśmy w czasie tej zabawy” - dodaje szkoła. - „Chcieliśmy pokazać, że w szkole możemy nie tylko się uczyć, ale także wspólnie dobrze się bawić”.

Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy powodzenia na nowej ścieżce edukacji.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.