Wydanie nr 172/2024, Czwartek 20.06.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Bożena, Bogna, Rafał, Edburga, Gemma, Florentyna, Franciszek, Hektor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pożegnanie lata w Kończewicach – tak na Wielkim Grillowaniu na Żuławach bawili się mieszkańcy gminy Miłoradz. Wideo i zdjęcia

Pożegnanie lata w Kończewicach – tak na Wielkim Grillowaniu na Żuławach… fot. TvRegionalna24.pl
Druga odsłona „Wielkiego Grillowania na Żuławach” odbyła się w gościnnych progach sołectwa Kończewice. Na uczestników tego wydarzenia czekało wiele darmowych atrakcji oraz gwiazda wieczoru – belgijski artysta Danzel.

W sobotę, 9 września odbyła się druga część „Wielkiego Grillowania na Żuławach”. Tym razem wydarzenie odbyło się po drugiej stronie gminy Miłoradz – w sołectwie Kończewice. Słoneczna pogoda sprawiła, że goście tłumnie przybyli na wydarzenie, podczas którego nie zabrakło pokazu kulinarnego, degustacji i koncertów. Przez cały dzień uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać ze strefy rozrywki i gastronomii. Na scenie wystąpiły uczestniczki programu telewizyjnego The Voice Kids Kornelia Markuszewska i Patrycja Moneta. Był również ciekawy program animacyjny i dużo atrakcji dla najmłodszych. Z najlepszymi polskimi hitami zaprezentował się Teatr Muzyczny Hals, a do zabawy przygrywała formacja Derby.

Ciekawostką było losowanie nagrody głównej w loterii, którą był montaż nowoczesnej klimatyzacji w domu zwycięzcy. Szczęśliwy los z koszyka wyciągnął najmłodszy druh z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP Kończewice.

Gwiazdą wieczoru był belgijski artysta Danzel, który po zakończeniu koncertu wyszedł do publiczności, by rozdać autografy i zrobić zdjęcia z fanami. Zwieńczeniem tego cudownego wieczoru był pokaz laserów oraz dyskoteka pod niebem, którą poprowadził DJ Punio.

Organizatorami wydarzenia byli Stowarzyszenie Młodzi dla Żuław oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu w ramach pozyskanej dotacji unijnej.

Partnerem strategicznym wydarzenia była Grupa Azoty.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Miłoradz, Frombork od 49 zł
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.