Wydanie nr 64/2024, Poniedziałek 4.03.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Adrian, Leonard, Lucjusz, Gerarda, Eugeniusz, Kazimierz, Gerard, Arkadiusz, Jakubina, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. W styczniu policjanci zatrzymali 21 poszukiwanych osób.

  • Wydanie nr 64/2024
  • 25 stycznia 2023, 15:04
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. W styczniu policjanci zatrzymali 21 poszukiwanych osób. fot. KPP Malbork
Dzięki doskonałemu rozpoznaniu oraz skuteczności działań, malborscy policjanci w styczniu br. zatrzymali 21 osób poszukiwanych listami gończymi oraz nakazami doprowadzenia za popełnione przestępstwa i wykroczenia. Wśród zatrzymanych była jedna osoba nieletnia przebywająca na ucieczce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Od początku stycznia policjanci z Malborka i Nowego Stawu zatrzymali 21 osób poszukiwanych. Wśród nich były 4 osoby poszukiwane listami gończymi, 16 osób poszukiwanych nakazami doprowadzenia i jedna osoba nieletnia przebywająca na ucieczce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

- „Pierwszą osobę kryminalni zatrzymali 5 stycznia br. na terenie Tczewa. 25-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za przestępstwa narkotykowe. Drugi mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego dnia 12 stycznia br. w jednym z mieszkań na terenie Malborka, gdzie się ukrywał. 36-latek był poszukiwany również za przestępstwa narkotykowe” - informuje podkom. Katarzyna Marczyk z KPP w Malborku. - „Trzecim z poszukiwanych był 32-latek, którego kryminalni zatrzymali na terenie Gdańska. Mężczyzna za liczne kradzieże i włamania spędzi 2,5 roku w zakładzie karnym. Czwarty z zatrzymanych to 46-latek, który wielokrotnie złamał zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna ukrywał się na terenie gminy Stary Dzierzgoń”.

Kolejnych kilkunastu poszukiwanych zatrzymali dzielnicowi oraz policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego. Wobec mężczyzn sądy wydały nakazy doprowadzenia do zakładu karnego m. in. za kradzieże, groźby karalne, jazdę w stanie nietrzeźwości, znęcanie się oraz za nie wywiązanie się z zasądzonej płatności alimentów.


 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.