Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Nie żyje Maciej Jaworski, były zawodnik KS Grom.

Nowy Staw. Nie żyje Maciej Jaworski, były zawodnik KS Grom. fot. KS Grom Nowy Staw
W wieku 46 lat odszedł Maciej Jaworski, były zawodnik Klubu Sportowego Grom Nowy Staw.

Maciej Jaworski był wychowankiem KS Grom Nowy Staw i grał w barwach klubu w latach 1990-1998, gdzie przez 7 sezonów grał na pozycji prawego obrońcy. Dbał o to, aby żaden rywal nie przedostał się pod pole karne.

- „Maciek zawsze był głodny sukcesów sportowych, trafił akurat w piękny okres lat 1994-1998, kiedy to Grom zapisał kawał pięknej historii w swoich kartach. W tamtym czasie Grom miał niesamowitą serię ponad dwóch lat bez porażki na własnym boisku i, co za tym przyszło, trzy awanse ligowe od B-klasy po ligę okręgową, Maciek w tym sukcesie miał ogromny udział” - wspomina swojego byłego wychowanka klub z Nowego Stawu.

W barwach Gromu Maciej Jaworski rozegrał ponad 100 meczów. Grę w Nowym Stawie zakończył w 1998 r., skąd przeniósł się do Gdańska i po studniach na AWF podjął pracę nauczyciela w szkole podstawowej.

- „Od poniedziałku gra i trenuje już w innej drużynie i na innym stadionie” - tymi słowami żegna się z wychowankiem klub.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcie: KS Grom Nowy Staw

 

KS Grom Nowy Staw

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Odeszli †