Wydanie nr 60/2024, Czwartek 29.02.2024
imieniny: pokaż (6 imion)Ariusz, Roman, Dobrosiodł, August, Lutosław, Teofil
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dom od dewelopera w Gdańsku – co nowego?

Dom od dewelopera w Gdańsku – co nowego? fot. Dom od dewelopera w Gdańsku – co nowego?
Sektor nieruchomości jednorodzinnych na rynku pierwotnym Gdańska wciąż się rozszerza i cieszy popularnością. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej są coraz chętniej wybierane przez nabywców pragnących większej przestrzeni i prywatności. Nowe domy powstają w różnych częściach Gdańska. Deweloperzy starają się wybierać bardziej kameralne lokalizacje, otoczone zielenią czy akwenami wodnymi.

Dom od dewelopera: na co zwrócić uwagę?

Oto kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze nowego domu w Gdańsku:


 

  1. Jakość materiałów. Gdańscy deweloperzy powinni używać tylko certyfikowanych materiałów budowlanych i ociepleniowych zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi budownictwa mieszkaniowego. Ważne jest, aby zwrócić na to uwagę i sprawdzić, czy deweloper faktycznie postępuje zgodnie z wytycznymi.

  2. Zagospodarowanie osiedla. Jest to jeden z ważniejszych elementów, który ma bezpośredni wpływ na jakość życia na danym osiedlu. Od wewnętrznej infrastruktury osiedla zależy wiele, ale przede wszystkim wygoda przyszłych mieszkańców.

  3. Możliwość wprowadzenia zmian w projekcie. Dodatkowa przestrzeń do zagospodarowania, preinstalacje pod kominek, klimatyzację czy system centralnego odkurzacza to pozornie małe, ale bardzo istotne bonusy pozwalające na dostosowanie lokalu do własnych potrzeb. Tego typu rozwiązania stosują najlepsi deweloperzy Gdańska jak Robyg, Inpro, 3City Estate i inni.

Nowe domy w Gdańsku: jakie są oferty?

Aktualna oferta nieruchomości jednorodzinnych w Gdańsku jest bardzo bogata i różnorodna. Ceny są różne, ale zwykle mieszczą się w średnim przedziale cenowym. Oto niektóre z osiedli, jakie niedawno zostały lub w najbliższym czasie zostaną oddane do użytkowania.


 

  • Wróbla Staw – nowoczesne osiedle kameralnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych i jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Osiedle położone jest w malowniczej okolicy, w pobliżu lasu i Stawu Wróbla. Inwestycja składa się z kameralnych budynków mieszkalnych o nowoczesnym designie i stonowanej kolorystyce. Architektura wyróżnia się prostą formą, nawiązująca do estetyki modernizmu.


 

  • Leśna Dolina – osiedle wolnostojących domów jednorodzinnych, położone w zachodniej części Gdańska. Okolica jest cicha, charakteryzuje się niską zabudową jednorodzinną i otoczeniem terenów zielonych, pozwala na korzystanie z rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, handlowo-usługowej, edukacyjnej i sportowo-rekreacyjnej.


 

  • Srebrny Kadr – ciekawa inwestycja położona w północno-zachodniej części Gdańska. W jej skład wchodzą domy wolnostojące i budynki jednorodzinne dwulokalowe. Cicha, otoczona rozległymi terenami zieleni okolica o niegęstej zabudowie jednorodzinnej pozwala mieszkańcom poczuć się naprawdę komfortowo. Oprócz tego projekt zakłada rozwiniętą infrastrukturę drogową oraz podstawowe zaplecze handlowo-usługowe i oświatowe.

Dom od dewelopera w Gdańsku – co nowego?
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.