Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Mikołaje na Motocyklach odwiedziły grzeczne dzieci - 04.12.2022 wideo i foto

Malbork. Mikołaje na Motocyklach odwiedziły grzeczne dzieci - 04.12.2022… fot. zdjęcie poglądowe
Malbork odwiedzą Mikołaje na Motocyklach, którzy będą przemierzali ulice miasta w poszukiwaniu grzecznych dzieci. Potem będą na nie czekali na parkingu w centrum miasta, gdzie na każdego czekać będzie słodka niespodzianka i inne atrakcje.

Aktualizacja - Wideo i foto relacja z 04.12.2022

W niedzielę, 4 grudnia br. w godzinach 12.00-14.30 na parkingu w centrum miasta przy dawnym Pepco na wszystkie grzeczne dzieci będą czekały Mikołaje na Motorach.

Każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie nie tylko na motocyklu, ale również zdjęcie z najprawdziwszym Mikołajem. Nie zabraknie słodkich upominków.

- „Zachęcamy wszystkie dzieci, aby przygotowały dla św. Mikołaja jakiś cudowny wierszyk świąteczny lub narysował laurkę albo kartkę świąteczną z życzeniami, przygotujcie jakąś piękną kolędę, którą zaśpiewacie Mikołajowi” - zachęcają organizatorzy wydarzenia, którzy także zapraszają wszystkich Motocyklistów i Motocyklistki chcących dołączyć się do wspólnej zabawy. - „Dajmy dzieciakom uśmiech, a malborskie ulice niech się zapełnią ludźmi pełnymi pasji - pamiętajcie o strojach Mikołaja, Elfa, bałwanka czy choinki”.

 

 

 

 

Informacja organizatora

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.