Wydanie nr 275/2022, Niedziela 2.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. 60-lecie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Wideo i zdjęcia.

Malbork. 60-lecie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Wideo i zdjęcia. fot. TvRegionalna24.pl
Malborski Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów obchodzi w tym roku 60-lecie. Z tej okazji zorganizowano uroczyste obchody, podczas których na wspólnej zabawie spotkali się członkowie, sympatycy i sponsorzy.

We wtorek, 20 września br. w sali konferencyjnej w Nowym Stawie odbyły się uroczyste obchody 60-lecia działalności Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Malborku. Była to również okazja do świętowania zespołu „Nutki Radości”, który obchodzi swoją 5. rocznicę istnienia. Warto w tym miejscu wspomnieć, że tworzą go członkowie malborskiego oddziału pod kierunkiem Aleksandra Barana.

Podczas uroczystości Ryszard Łukowski, przewodniczący PZERiI w Malborku wręczył podziękowania wszystkim osobom i instytucjom wspierającym ich działalność. W uroczystości uczestniczyli samorządowcy, dyrektorzy malborskich przedsiębiorstw oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych oddziałów z naszego regionu.

Związek zrzesza seniorów od 60 roku życia. Czy warto być jego członkiem? O tym opowie przewodniczący, Ryszard Łukowski. Szczegóły w materiale wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.