Wydanie nr 275/2022, Niedziela 2.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Troje dzieci w szpitalu po wypadku na ul. Gdańskiej.

  • Wydanie nr 275/2022
  • 11 sierpnia 2022, 10:42
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Nowy Staw. Troje dzieci w szpitalu po wypadku na ul. Gdańskiej. fot. KPP Malbork
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło we wtorek w godzinach popołudniowych w miejscowości Nowy Staw. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kobieta kierująca Skodą z nieznanych przyczyn zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Następnie samochód zjechał na przeciwległą stronę drogi przerwał siatkę ogrodzeniową i dachował na prywatnej posesji. Do szpitala została przewieziona trójka dzieci.

We wtorek, 9 sierpnia br. około godziny 16.25 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku odebrał zgłoszenie, że na ulicy Gdańskiej w Nowym Stawie doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce przyjechali policjanci i inne służby ratunkowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku.

- „Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 37 - letnia kobieta kierująca samochodem marki  Skoda Octavia straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Następnie auto zjechało na przeciwległą stronę drogi, przerwało siatkę ogrodzeniową i dachowało na prywatnej posesji. W wyniku tego zdarzenia dwóch chłopców w wieku 13 lat i 5 - letnia dziewczynka zostali przewiezieni do szpitala” - wyjaśnia podkom. Katarzyna Marczyk z KPP w Malborku.

Funkcjonariusze przeprowadzili również badanie stanu trzeźwości, które wykazało, że kierująca była trzeźwa. Mundurowi sporządzili oględziny,  technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Teraz policjanci na podstawie zebranych śladów szczegółowo będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.