Wydanie nr 275/2022, Niedziela 2.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki.

Nowy Staw. Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki. fot. archiwum TvRegionalna24.pl
Wystartowała rekrutacja do wolontariatu Szlachetnej Paczki. Każdy, kto chce zmienić historię rodzin w potrzebie i być świadkiem tej przemiany, a także poczuć radość z mądrego pomagania powinien dołączyć do wielkiej rodziny wolontariuszy Szlachetnej Paczki.

- „Zapraszam wszystkie chętne osoby do współpracy. Im będzie nas więcej, tym będziemy w stanie pomóc większej liczbie rodzin z naszej gminy. Nie zwlekaj i zgłoś się już teraz. Czekamy na zgłoszenia, zapewniamy miłą atmosferę, świetne towarzystwo i służymy pomocą” - zachęca Anna Boczek, Liderka Szlachetnej Paczki w Nowym Stawie. - „Dołącz do naszej drużyny, jeżeli chcesz zmieniać historię rodzin w potrzebie, pomagać mądrze, tak aby ludzie sami radzili sobie w życiu, być świadkiem tej przemiany oraz poczuć radość z mądrego pomagania”.

 

Co zrobić, by dołączyć do drużyny wolontariuszy z Nowego Stawu? Wystarczy wejść na https://www.superw.pl/zostan-wolontariuszem-paczki/ i zarejestrować się.

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.