Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Oceń stan i potencjał rozwojowy obszaru MOF Malbork – Sztum. Zostało kilka dni na wypełnienie ankiety.

Starostwo Powiatowe w Malborku zachęca wszystkich mieszkańców naszego powiatu do wypełnienia ankiety dotyczącej oceny stanu i potencjału rozwojowego obszaru Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Malbork-Sztum. Ankieta jest częścią zaplanowanych na terenie MOF konsultacji społecznych.

W związku z rozpoczęciem prac nad opracowaniem Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Malbork-Sztum 2030+, rozpoczął się proces konsultacji społecznych. Celem konsultacji jest zebranie opinii i uwag mieszkańców na temat obecnej kondycji naszego subregionu, jak i pomysłów oraz rekomendacji dotyczących przyszłych planów i działań.

Obszar MOF Malbork-Sztum tworzą: Miasto Malbork, Miasto i Gmina Sztum, Gmina Malbork, Gmina Stare Pole, Miasto i Gmina Nowy Staw, Gmina Miłoradz, Powiat Sztumski i Powiat Malborski. Strategia to ważny dokument pozwalający na optymalne zaplanowanie kierunków lokalnego rozwoju społeczno-gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem przyszłych zintegrowanych inwestycji oraz źródeł ich finansowania. Aby przygotowywany dokument odpowiadał na potrzeby mieszkańców, a wynikające z niego działania i projekty mogły zostać przeprowadzone w sposób efektywny, niezbędna jest nasza, mieszkańców opinia.

Każdy z nas może włączyć się do tego procesu poprzez wypełnienie ankiety w wersji elektronicznej, która znajduje się na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSda3fpNomoZl_RJm7_4_P4t-ajjJ_cSFM-R3tWw4H6sQkLUxg/viewform.

Ankietę w wersji elektronicznej można wypełnić do 27 lipca br. Ankietę w wersji PDF można pobrać z https://powiat.malbork.pl/strona/badanie-ankietowe-prowadzone-w-ramach-opracowywania-strategii-rozwoju-miejskiego-obszaru-funkcjonaln. Do 27 lipca br. wypełnione ankiety można przesłać pocztą elektroniczną na adres: mof@um.malbork.pl, drogą pocztową na adres: Urząd Miasta Malborka, ul. Plac Słowiański 5, 82-200 Malbork lub złożyć osobiście w Biurze Obsługi Interesanta: Urzędu Miasta w Malborku, Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie, Urzędu Miasta i Gminie w Nowym Stawie, Urzędu Gminy w Starym Polu, Urzędu Gminy w Miłoradzu, Starostwa Powiatowego w Sztumie, Starostwa Powiatowego w Malborku.


 


 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku

 

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.