Wydanie nr 32/2023, Środa 1.02.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Brygida, Winand, Winanda, Seweryn, Żegota, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Przebojowy Pociąg RMF FM już wkrótce zawita do naszego miasta.

  • Wydanie nr 32/2023
  • 20 lipca 2022, 08:11
  • Grupa RMF
  • Wiadomości
Malbork. Przebojowy Pociąg RMF FM już wkrótce zawita do naszego miasta. fot. Grupa RMF
Po raz kolejny radio RMF FM organizuje przejazd Przebojowego Pociągu. Już w przyszłym tygodniu ze słuchaczami stacji w podróż ze stolicy Dolnego Śląska nad Bałtyk pojadą gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki. Pociąg zatrzyma się również na stacji w Malborku.

Podobnie jak w ubiegłym roku, również tego lata w trasę przez całą Polskę wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM.

We wtorek, 26 lipca br. wystartuje o poranku z Wrocławia, by przez Opole, Katowice, Kraków, Warszawę, Ciechanów i Malbork dotrzeć wieczorem do Gdyni. Głównym konduktorem będzie Tomasz Olbratowski – znany z porannego programu RMF FM satyryk, a w wagonach na słuchaczy czekać będą gwiazdy: Margaret, Michał Szpak, Wiktor Dyduła, Lanberry, Danzel, Blue Café, ENEJ, Mesajah oraz piłkarz ręczny Artur Siódmiak.

Oprócz spotkań z gwiazdami, słuchacze liczyć mogą na wiele niespodzianek, m.in. quizy i zabawy prowadzone przez prezenterów RMF FM. Bilety na przejazd zdobyć można w konkursach antenowych. Cała podróż będzie na bieżąco relacjonowana na antenie i na profilach społecznościowych stacji oraz w portalu informacyjnym RMF24.pl.

To już druga edycja Przebojowego Pociągu RMF FM – w ubiegłe wakacje w podróż z Rzeszowa do Trójmiasta wybrali się Kamil Bednarek, Piotr Kupicha, Cleo, Piersi, C-BooL i Gromee.

Pociąg w Malborku zatrzyma się na stacji o godz. 17.40.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazał: Krzysztof Głowiński, rzecznik prasowy Grupy RMF

Grupa RMF
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.