Wydanie nr 232/2022, Sobota 20.08.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Bernard, Samuel, Sobiesław, Sabin, Sara, Jan, Samuela
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Miłoradz. Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się z przyjaciółmi Delty.

Gmina Miłoradz. Reprezentacja Artystów Polskich zmierzy się z przyjaciółmi Delty.  fot. Ministerstwo Gwiazd
W ostatnią sobotę kwietnia w gminie Miłoradz Reprezentacja Artystów Polskich rozegra mecz z przyjaciółmi Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Delta”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne.

W sobotę, 30 kwietnia br. na terenie nowego boiska w Gnojewie, zlokalizowanego w kompleksie Jeziorna Osada, odbędzie się mecz Reprezentacji Artystów Polskich z drużyną oldbojów i przyjaciół Delty Miłoradz.

- „Gminny Ludowy Klub Sportowy „Delta” obchodzi w tym roku swoje 70-lecie istnienia. Z tej okazji drużyna byłych zawodników naszego gminnego klubu oraz ich przyjaciele zmierzą się z piłkarską reprezentacją gwiazd, wśród których zagrają znani aktorzy, tancerze oraz muzycy. Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli m.in Rafał Maserak, Przemysław Cypryański, Krzysztof Wieszczek, Maciej Florek czy były reprezentant Polski w piłce nożnej Piotr Świerczewski” – informuje Marcin Szesza, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu. – „Wydarzeniu towarzyszyć będzie również cel charytatywny związany ze zbiórką na rzecz uchodźców z Ukrainy, którzy przybyli do naszego powiatu”.

Zmagania piłkarzy w Gnojewie będzie można podziwiać nieodpłatnie od godz. 15:30. Wcześniej odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszego w województwie pomorskim całorocznego lodowiska.

- „Tego dnia planujemy inauguracje działalności lodowiska oraz dzień otwarty dla wszystkich chętnych, którzy będą chcieli skorzystać z nowo powstałego obiektu. Wstęp na „suche lodowisko” będzie darmowy, a chętni będą mogli skorzystać z atrakcji, ponosząc symboliczną opłatę jedynie za wypożyczenie łyżew” – informują organizatorzy.

Więcej szczegółów wkrótce!

 

 

 

 

Zdjęcie: Ministerstwo Gwiazd

Gmina Miłoradz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.