Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

REKS. Malutki czeka pilnie na nowy dom. Kto go przygarnie?

REKS. Malutki czeka pilnie na nowy dom. Kto go przygarnie? fot. REKS Malbork
Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt REKS poszukuje chętnej osoby, która przygarnie i pokocha uroczego psa o wdzięcznym imieniu Malutki.

 

Malborski REKS pilnie poszukuje nowego domu dla psa o imieniu Malutki, który całe życie towarzyszył bezdomnemu opiekującemu się nim w miarę swoich możliwości.
- „Dostarczaliśmy karmę, wykastrowaliśmy go. Pies niestety wielokrotnie biegał sam po mieście. Pan nie chciał go oddać, bo twierdził, że to jego towarzysz, że czuje się z nim bezpieczniej” - informują wolontariusze REKS-a i dodają, że okazało się, że pies został w miejscu, gdzie bytowali, ale jego pan zmienił lokalizację już półtora miesiąca temu. 
- „Ten przytulas jest sporych rozmiarów, nie chcemy, żeby skończył gdzieś na łańcuchu. Ma cudowny, łagodny charakter. Dzieci go przytulają, nikogo nie obszczekuje, jest bardzo spokojnym, statecznym psem, a przede wszystkim pięknym. Uwielbia mizianie. Widać, jak bardzo czuje się samotny i opuszczony. Serca nam pękają, że śpi pod gołym niebem i jest jedynie dokarmiany od czasu do czasu. Poza tym boimy się, że skończy pod samochodem biegając tak po mieście. Wolelibyśmy uniknąć wywiezienia go do schroniska. Chcielibyśmy znać jego los, mieć pewność, że będzie miał cudowny dom, na jaki zasługuje” - informuje REKS. - „Reaguje na imię jakie nadał mu jego pan – Malutki. Prosimy o kontakt, kto pomógłby nam go choćby tymczasowo zabezpieczyć”.

Kto przygarnie tego uroczego psiaka? Kto podaruje mu dom, w którym będzie kochany już do końca życia? Chętnych malborski REKS prosi o kontakt telefoniczny pod numerem 666 386 567 lub reks-malbork@wp.pl oraz kontakt przez FB. SPRAWA BARDZO PILNA!

 

 


Informację i zdjęcia przekazał: REKS


 

REKS Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.