Wydanie nr 153/2023, Piątek 2.06.2023
imieniny: pokaż (17 imion)Marzanna, Marcelin, Efrem, Maria, Trofima, Erazm, Racisław, Nicefor, Piotr, Eugeniusz, Florianna, Floriana, Mikołaj, Marianna, Fotyn, Materna, Domna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przeżyjmy to jeszcze raz! Mecz Pomezania Malbork – Wawel Kraków 10.11.1996.

Pan Andrzej Graś archiwizował na taśmach wideo piłkarską historię Pomezanii Malbork. To dzięki niemu kibice rodzimej drużyny mogą przeżyć kolejna podróż w czasie i obejrzeć rewelacyjne zmagania zawodników. Tym razem przedstawiamy mecz Pomezania Malbork – Wawel Kraków, który miał miejsce 10 listopada 1996 r.

 

Zapraszamy do obejrzenia meczu z archiwum pana Andrzeja Grasia.

 

 

 

 

PRZEGRYWANIE KASET VHS NA YOUTUBE lub DVD - TvMalbork.pl, Malbork Poczty Gdańskiej 4/1

Interesuje Cię przegrywanie kaset VHS na płyty DVD? My zrobimy to za Ciebie, z miesiąca na miesiąc Twoje cenne nagrania są w coraz to gorszym stanie. Uratuj swoje wspomnienia, już dziś zatroszcz się o swoje kasety VHS. My przegramy je do postaci cyfrowej na płyty DVD, odtwarzane w każdym odtwarzaczu czy komputerze. Nagrywamy w najwyższej możliwej jakości, często jakość obrazu z kaset VHS po digitalizacji jest dużo lepsza. Nagrania na płytach dvd, możesz zachować na bardzo długo, bez utraty jakości. Powierz swoje stare VHS'y w nasze ręce, nie eksperymentuj, my nagramy Twoje cenne filmy na dvd.


 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.