Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

MAL WOPR. Dwóch zawodników powołanych do reprezentacji kadry Polski.

  • Wydanie nr 146/2022
  • 21 stycznia 2022, 13:21
  • MAL WOPR Malbork
  • SportWodne
MAL WOPR. Dwóch zawodników powołanych do reprezentacji kadry Polski. fot. MAL WOPR Malbork
Radosne wieści dotarły do zawodników i trenerek MAL WOPR Malbork. Dwójka malborskich pływaków reprezentująca malborski klub została powołana do reprezentacji kadr.

 

Po medalowych sukcesach na Letnich i Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów, do kadry Polski została powołana 17-letnia Nadia Walentynowicz.

- „W obu krajowych czempionatach nasza pływaczka wywalczyła brąz w konkurencji 200m stylem grzbietowym, co zostało dostrzeżone i docenione przez Polski Związek Pływacki. Powołanie Nadii do grona najlepszych siedemnastolatek w Polsce to ogromne wyróżnienie, które z pewnością tylko zmotywuje naszą doskonałą zawodniczkę do dalszej wytężonej pracy” - informuje Iwona Ciecholewska z MAL WOPR Malbork. - „Taką też pracą wykazuje się ostatnio kolejny kadrowicz, tym razem kadry województwa pomorskiego, dwunastoletni Kacper Patoka. Najmłodszy z braci Patoków, zajmując 10 miejsce w Polsce w konkurencji 50m stylem dowolnym znalazł się w gronie najlepszych 20 młodzików naszego województwa”.

 

Powołania zawodników MAL WOPR to ogromny sukces. Zapracowali na niego nie tylko powołani, ale z pewnością cała 41 osobowa ekipa malborskich pływaków, ich rodziców i wszystkich, którzy wspierają klub.

- „Wierzymy, że to wyróżnienie będzie dodatkową motywacją dla ciężko trenujących zawodników. Gratulujemy Nadii i Kacprowi i ich rodzicom, życząc kolejnych powołań, medali i rekordów” - podsumowała Iwona Ciecholewska.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: Iwona Ciecholewska, MAL WOPR Malbork

MAL WOPR Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wodne


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.