Wydanie nr 141/2022, Sobota 21.05.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Tymoteusz, Ryksa, Walenty, Wiktor, Przedsława, Jan, Pudens, Krzysztof, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum. Renata Matysiak wśród najlepszych położnych w Polsce.

  • Wydanie nr 141/2022
  • 16 grudnia 2021, 10:55
  • Szpital Polski w Sztumie
  • Wiadomości
Sztum. Renata Matysiak wśród najlepszych położnych w Polsce. fot. Szpital Polski w Sztumie
Renata Matysiak została wybrana jedną z 10 najlepszych położnych w naszym kraju. Została wybrana na podstawie opinii pacjentek. Komentarze napisane o położnej Renacie wzruszają i chwytają za serce.

 

Podczas gali przyznawania nagród, Renata Matysiak nie kryła wzruszenia.

- „Brakuje mi słów, a mówię dużo. Chciałabym podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali. Jestem bardzo dumna, że otaczają mnie tak wspaniałe osoby, którym ja mogę pomóc i one mogą mi pomóc. Razem tworzymy piękną komórkę, z której powstaje coś nowego i pięknego. Życzę sobie i wam jeszcze wiele pięknych godzin, dni i lat wspólnego wspierania, pomagania i uśmiechu” - mówiła nagrodzona położna.

Renata Matysiak przyjęła gratulacje od Józefa Sarnowskiego, członka Zarządu Województwa Pomorskiego, Leszka Sarnowskiego, starosty sztumskiego, Marzanny Kaczanowskiej, dyrektor szpitala w Sztumie oraz koleżanek z pracy.

 

- „Ma złote serce, poczucie humoru, potrafi rozładować stres. Jest kompetentna, sumienna, wrażliwa” - napisała o położnej Matysiak jedna z pacjentek. - „Czułam się przy niej spokojnie i bezpiecznie, gdy ocierała mi pot z czoła, a jej słowa dodawały mi sił, gdy mi ich brakowało” - napisała inna pacjentka. - „Będę jej wdzięczna do końca życia” - napisała o położnej Matysiak kolejna pacjentka.

 

Przypomnijmy, że Renata Matysiak to położna, która od wielu lat pracuje w Szpitalu Polskim w Sztumie. Wybrana została jedną z najlepszych położnych w naszym kraju w konkursie Anioły - Rodzić po Ludzku, którego celem jest wybór położnych, które z uwagą i troską towarzyszą kobietom oraz profesjonalnie wspierają je w okresie ciąży, porodu i połogu.


 

 

 

Informacja i zdjęcia: Szpital Polski w Sztumie

Szpital Polski w Sztumie
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.