Wydanie nr 148/2022, Sobota 28.05.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rób jak uważasz, ale pamiętaj - młodość nie zwalnia z myślenia.

  • Wydanie nr 148/2022
  • 25 listopada 2021, 14:59
  • Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Rób jak uważasz, ale pamiętaj - młodość nie zwalnia z myślenia. fot. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, realizują kampanię „Młodość nie zwalnia zmyślenia”. Jest to seria materiałów filmowych ze specjalnym przesłaniem. Pomorscy policjanci w kolejnym swoim spocie pokazują, jak kończy się niestosowanie do obostrzeń pandemicznych. Czwarta fala każdego dnia nabiera na sile. Notujemy kolejne rekordy zachorowań, a w dalszym ciągu wiele osób nie traktuje poważnie ostrzeżeń lekarzy i specjalistów.

 

Ostatnio odnotowywanych jest ponad 28 tys. zakażeń dziennie z czego prawie 1,4 tys. w województwie pomorskim. Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zrealizowali kolejny spot z serii młodość nie zwalnia z myślenia. Tym razem poruszają kolejną istotną kwestię – przestrzegania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Pokazują to, jak skończyć się może uporczywe unikanie stosowania zasad sanitarnych.

 

We wszystkich serwisach informacyjnych lekarze, naukowcy, specjaliści mówią, o tym jak istotne są podstawowe zasady bezpieczeństwa związane z obostrzeniami covidowymi. Mimo to w ciągu dwóch ostatnich tygodni policjanci ukarali mandatami karnymi ponad 2 tys. osób za niezakrywanie ust i nosa maseczką w obiektach zamkniętych.

 

Ty też uważasz, że nie zachorowałeś i nie zachorujesz?! Pandemia nie istnieje, a szczepienia to najgorsze zło ? Skąd pewność, że ty albo ktoś z twoich bliskich nie zachoruje i przebieg jego choroby nie będzie poważny? Nie bądź egoistą, stosuj zasady, noś maseczkę, dezynfekuj dłonie, zachowuj dystans społeczny!

 

 

 

 

Rób jak uważasz, ale pamiętaj - młodość nie zwalnia z myślenia!

 

 

 

 

Materiały prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
meiw
meiw 26.11.2021, 07:13
Najgorzej jak ludzie fizycznie dorośli zostają uwięzieni w ciele nastolatka, mają prawo wyborcze i zdarza się, że ktoś ich bierze na poważnie. Tak, panie Dupka, o panu mówię.