Wydanie nr 168/2024, Niedziela 16.06.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Wręczono nagrody starosty i kuratora oświaty dla nauczycieli.

  • Wydanie nr 168/2024
  • 11 pażdziernika 2021, 12:04
  • Starostwo Powiatowe w Malborku
  • Wiadomości
  • 3 komentarze
Malbork. Wręczono nagrody starosty i kuratora oświaty dla nauczycieli. fot. Starostwo Powiatowe w Malborku
Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku odbyła się uroczystość, podczas której wręczone zostały nagrody starosty malborskiego i kuratora oświaty. Nie zabrakło życzeń dla malborskiej „trójki”, która w tym roku obchodzi swoje 60-lecie.

 

W czwartek, 7 października br. w sali konferencyjnej ZSP3 w Malborku odbyła się skromna uroczystość z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Choć popularny Dzień Nauczyciela obchodzony jest co roku 14 października, to wciąż zmieniająca się sytuacja epidemiczna wpłynęła na przyspieszenie uroczystości i zorganizowanie jej przy udziale ograniczonej liczby gości.

 

Była to okazja do przekazania przez starostę malborskiego Mirosława Czaplę i wicestarostę Waldemara Lamkowskiego podziękowań wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty za ich pracę edukacyjno-wychowawczą. Podczas przemówienia starosta przypomniał, że oświata stanowi ważną część działań samorządu powiatowego. Była to także okazja do wręczenia nagród i wyróżnień, a ku temu powodów było kilka. Jednym z nich jest jubileusz 60-lecia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku. Starosta pogratulował okrągłej rocznicy i życzył dalszych sukcesów dyrektorowi Janowi Stawickiemu oraz pracownikom, uczniom i rodzicom.

 

Podczas uroczystości nie zabrakło również części artystycznej przygotowanej przez uczniów ZSP3.

 

 

 

Jan Stawicki za dotychczasowe osiągnięcia został uhonorowany przez marszałka województwa pomorskiego Gryfem Pomorskim. Nagrodę wręczył Adam Krawiec, dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu w Urzędzie Marszałkowskim. Dyrektor „trójki” otrzymał również Nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty za 2021 rok. Taką samą nagrodę odebrał Dariusz Miąskowski, dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 1 imienia Tadeusza Kościuszki w Malborku.

 

 

 

Wśród wyróżnionych nauczycieli znaleźli się: Agnieszka Tkaczyk i Hanna Lalak z I LO, Katarzyna Plutowska-Kapusta ze Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem, Karolina Hajdukiewicz i Waldemar Kuliński z Centrum Edukacji Zawodowej, Katarzyna Wiktorowicz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Małgorzata Konarska-Giermak i Ewa Sajkowska z ZSP3, Anna Ulman z II LO, Rosita Kulińska z ZSP4 oraz Agnieszka Daniłów z Powiatowego Ogniska Plastycznego.

 

 

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku

 

 

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Krzyżak
Krzyżak 12.10.2021, 12:24
Dzieci się boją i każą im schodzić w szkole w maskach a tu hajlaiw wirusa nie ma hipokryci
Ricardo
Ricardo 11.10.2021, 17:49
To jest chory kraj, nagradzanie za rok siedzenia w domu, a co z tymi którzy zapieprzali bez względu na pandemię na tych teraz hojnie nagradzanych ?
K
K 11.10.2021, 14:15
Gratulacje dla nagrodzonych, oby tak dalej! :)