Wydanie nr 337/2023, Niedziela 3.12.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Uniemir, Kasjan, Lucjusz, Franciszek, Kryspin, Ksawery, Atalia, Gerlinda, Biryn, Sofoniasz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Żuławskie smaki – kulinarne spotkanie z mieszkańcami.

Nowy Staw. Żuławskie smaki – kulinarne spotkanie z mieszkańcami. fot. TvRegionalna24.pl
W sobotnie popołudnie w Galerii Żuławskiej odbyło się nietypowe spotkanie kulinarne z mieszkańcami Nowego Stawu – Żuławskie smaki, podczas którego uczestnicy nie tylko obserwowali pojedynek dwóch kucharzy, ale również mogli degustować przygotowane przez nich potrawy i je ocenić.

 

W sobotę, 25 września br. Galeria Żuławska w Nowym Stawie była miejscem fantastycznego spotkania kulinarnego pn. „Żuławskie smaki”, podczas którego dwóch kucharzy przygotowywało na żywo potrawy, które degustowali uczestnicy i je potem oceniali na specjalnie przygotowanych formularzach. Do posmakowania były zupy, drugie dania oraz desery. Do samego końca spotkania nie było wiadomo, kto wygra tę kulinarną rywalizację.

 

Między degustacjami wyśmienitych potraw nie zabrakło ciekawych konkursów przygotowanych przez pracowników Nowostawskiego Centrum Kultury i Biblioteki. Dobrego humoru i śmiechu było co niemiara.

 

Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Coolturalny Nowy Staw, gmina Nowy Staw oraz Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki. Udało się to dzięki pozyskaniu unijnej dotacji z „Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

 

Kolejne spotkanie z „Żuławskimi smakami” już 23 października w nowostawskim Ołówku. Ciekawe, czym tym razem zaskoczą nas rywalizujący ze sobą kucharze?


Więcej szczegółów w materiale wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.