Wydanie nr 28/2023, Sobota 28.01.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Augustyn, Manfred, Manfreda, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Piotr, Roger, Tomasz, Waleriusz, Walery
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Mecze Pomezanii za odpowiednią opłatą.

Malbork. Mecze Pomezanii za odpowiednią opłatą. fot. Pomezania Malbork
Zarząd Klubu Pomezania Malbork wprowadził nowe zasady dla kibiców i miłośników piłki nożnej podczas najbliższych rozgrywek ligi w sezonie 2021/2022. Teraz za wejście na stadion na mecz trzeba będzie zapłacić.

 

- „Z myślą o dalszym rozwoju Klubu oraz usprawnieniu organizacji meczów w nowym sezonie, po wielu konsultacjach Zarząd podjął decyzję o wprowadzeniu formy wsparcia jakim jest bilet „CEGIEŁKA” na mecze domowe Pomezanii Malbork” - czytamy w komunikacie na stronie Klubu.

Zarząd Klubu podkreśla, że taka decyzja pozwoli podnieść nie tylko poziom organizacji meczów, ale również bezpieczeństwa podczas ligowych spotkań. Dotyczy to również innych dodatkowych atrakcji podczas trwania meczu na boisku przy ulicy Toruńskiej.

 

 

 

 

Za ile „CEGIEŁKA”?

Zarząd Klubu Pomezania Malbork przewiduje zakup pojedynczego biletu „CEGIEŁKI” na jeden mecz za 10 zł. Przy zakupie karnetu na całą rundę 8 meczów zapłacimy 60 zł (7,50 zł za mecz). Posiadając Kartę Mieszkańca za karnet zapłacimy tylko 50 zł (6,25 zł za mecz). Przy czym należy zaznaczyć, że kobiety, dzieci i młodzież do lat 16 na rozgrywki mają wstęp wolny.

Bilety i karnety będzie można nabyć przy wejściu głównym na stadion (30 min. przed meczem) lub w salonie Wakacje.pl ul Kopernika 8/1 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17. W soboty w godzinach 10-13.

 

 

 

 

Na stadion będzie można wejść tylko bramą główną. Wejście od strony ul. Chopina będzie dostępne przed meczem tylko dla zawodników, sędziów i osób funkcyjnych.

- „Aby dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców, przed każdym meczem u siebie będą wisiały w mieście i okolicach plakaty informujące o meczu, co też zostanie pokryte ze sprzedaży cegiełek, również będą zapraszane dzieci i młodzież z malborskich szkół, w najbliższej przyszłości planowane jest także stoisko z jedzeniem dla kibiców oraz stoisko z pamiątkami, a także co najmniej 4 mecze zostaną rozegrane wieczorową porą przy sztucznym oświetleniu” - można przeczytać na stronie Klubu Pomezania Malbork.

Widzimy się na trybunach!

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Grzegorz
Grzegorz 04.08.2021, 13:48
Z meczu na mecz przychodziło coraz więcej ludzi A po takiej decyzji skutecznie tą tendencję zarząd z pewnością skutecznie odwróci brawo róbcie tak dalej