Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Wręczono awanse i wyróżnienia podczas powiatowych obchodów Święta Policji.

  • Wydanie nr 270/2021
  • 26 lipca 2021, 09:47
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Wręczono awanse i wyróżnienia podczas powiatowych obchodów Święta Policji. fot. KPP Malbork
W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Tego dnia w malborskim garnizonie 31 policjantów otrzymało awanse na wyższe stopnie policyjne, wręczono również odznaczenia i wyróżnienia. Ceremonii przewodniczył Komendant Powiatowy Policji w Malborku mł. insp. Dariusz Zeler, który z okazji obchodzonego święta wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym złożył podziękowania za codzienne zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa społeczeństwu.

 

W piątek, 23 lipca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Z uwagi na obostrzenia związane z panującą pandemią koronawirusa i obowiązującymi restrykcjami, tegoroczne uroczystość odbyła się w ograniczonym gronie. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: przedstawiciele władz samorządowych i zaprzyjaźnionych instytucji. Obchody rozpoczęły się o godzinie 10.30 Mszą Świętą w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Malborku. Jak co roku, nabożeństwo w intencji policjantów i pracowników Policji odprawił kapelan malborskiej komendy, ks. Arkadiusz Śnigier.

 

 

 

 

O godzinie 12 w auli malborskiej komendy uroczysta akademia rozpoczęła się przekazaniem przez lektora zgromadzonym uczestnikom informacji o awansach Komendanta Powiatowego Policji, podinsp. Dariusza Zelera na stopień młodszego inspektora policji oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji, nadkom. Krzysztofa Borkowskiego na stopień podinspektora Policji.

 

 

 

Podczas uroczystości wręczono akty mianowania na wyższe stopnie policyjne, medale i wyróżnienia. Ceremonii przewodniczył Komendant Powiatowy Policji w Malborku mł. insp. Dariusz Zeler. Dowódcą uroczystości był Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Malborku, kom. Tomasz Żuchowski.

Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Malborku awanse na wyższe stopnie służbowe odebrało 31 funkcjonariuszy. Funkcjonariusze i pracownicy cywilni otrzymali również medale i wyróżnienia ze związków zawodowych. Dodatkowo Wójt Gminy Stare Pole, Marek Szczypior wręczył wyróżnienie policjantowi, którzy dbał o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Stare Pole.

 

 

 

 

Na zakończenie uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Malborku podziękował policjantom za ich zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków w codziennej służbie i pracownikom policji za sumienną i rzetelną pracę, szczególnie w ostatnim okresie, w którym na policjantach spoczywały dodatkowe zadania związane z COVID-19. Komendant podziękował również przedstawicielom władz samorządowych za bardzo dobrą współpracę i ich wsparcie.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.