Wydanie nr 297/2021, Niedziela 24.10.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Filip, Salomon, Marcin, Pamfilia, Boleczest, Marek, Antoni, Walentyna, Rafał
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork-Gardeja. Jazda testowa na linii kolejowej 207.

Malbork-Gardeja. Jazda testowa na linii kolejowej 207. fot. TvMalbork.pl
Z początkiem tego roku PKP PLK informowało, że w okresie wakacyjnym wznowiony zostanie w końcu ruch pociągów na trasie 207 na odcinku Malbork – Kwidzyn. Zgodnie z internetowym rozkładem jazdy ma to nastąpić dopiero 10 lipca br.

 

Przypomnijmy, że 13 czerwca br. wprowadzona została korekta rozkładu jazdy pociągów. Jeszcze do niedawna Przemysław Zieliński z PKP PLK zapewniał, że wznowienie ruchu nastąpi wraz z nową korektą rozkładu jazdy. Niestety, plany te po raz kolejny trzeba było zweryfikować. Na trasie Malbork – Kwidzyn będzie utrzymana zastępcza komunikacja autobusowa, ponieważ wymagane prace, związane z przebudową przejazdów kolejowo-drogowych, w zakładanym terminie nie zostały zakończone przed wprowadzeniem czerwcowej korekty.

Jak się okazuje, rozpoczęły się już jazdy testowe i zapoznawcze. Zatem bądźmy dobrej myśli, że jednak 10 lipca br. w końcu pojadą pociągi na trasie Malbork-Kwidzyn.

 

 

 

 

Kierowców przejeżdżających przez przejazd kolejowo-drogowy w Nowej Wsi Malborskiej prosimy o zwiększenie czujności i uwagi podczas jazdy, ponieważ po kilkuletniej przerwie znowu pojawią się w tym miejscu pociągi. Od dzisiaj przeprowadzane są jazdy testowe, zatem można spodziewać się przejazdu pociągów na tej trasie.

Bądźcie czujni i uważajcie na siebie!


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.