Wydanie nr 139/2022, Czwartek 19.05.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Po długiej przerwie powróciły Letnie Targi Pracy.

Malbork. Po długiej przerwie powróciły Letnie Targi Pracy. fot. TvRegionalna24.pl
Po długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa, na mapę lokalnych wydarzeń powróciły Letnie Targi Pracy, podczas których wystawiło się 15 malborskich przedsiębiorców i instytucji państwowych. Organizatorami tegorocznej edycji byli Powiatowy Urząd Pracy i Starostwo Powiatowe w Malborku.

 

W czwartek, 24 czerwca br. po długiej przerwie odbyły się Letnie Targi Pracy, podczas których wystawiło się 15 lokalnych przedsiębiorców i instytucji. Uczestnictwo w Letnich Targach Pracy dla lokalnych pracodawców jest przede wszystkim działaniem mającym na celu pozyskiwanie nowych pracowników. Jest to również doskonały moment na promocję oraz budowanie wizerunku firmy na rynku pracy. Odwiedzający targi z kolei mają idealną okazję do zapoznania się z zapotrzebowaniem na lokalnym rynku pracy.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
...
... 30.06.2021, 00:09
Targi pracy dobrze jak jest praca w każdym mieście w mieście Malbork narzekają na burmistrza że nic nie robi niema dużych fabryk i zakładów pracy pracowałem w innymi mieście byłem świadkiem jak jeden mieszkaniec piasków ( nic nie mam do tej dzielnicy) z wyskoku kopnął mi podnośnik jak mu powiedziałem żeby nie kopał kazał mi spadać na szczaf przez niego dostałem niewiem za co naganę a on wyleciał z pracy czy tak się zachowują pracownicy jaką wizytówkę zostawił może to sposób ściągnąć zagranicznych inwestorów.