Wydanie nr 181/2022, Czwartek 30.06.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Marcjalis, Bazyli, Władysława, Ciechosława, Leon, Emilia, Leona, Lucyna, Trofim, Władysław, Ermentruda, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Pomezania bez trenera. Kto poprowadzi zespół w nowym sezonie?

  • Wydanie nr 181/2022
  • 18 czerwca 2021, 11:06
  • Pomezania Malbork
  • Piłka nożnaSport
  • 1 komentarz
Malbork. Pomezania bez trenera. Kto poprowadzi zespół w nowym sezonie? fot. Pomezania Malbork
Blisko po dwóch latach pracy rezygnację z funkcji trenera pierwszego zespołu Pomezania Malbork złożył Andrzej Tołstik. Decyzja łatwa nie była, ale spowodowana obowiązkami zawodowymi. Trener oficjalnie pożegnał się z drużyną. Nie zabrakło podziękowań z obu stron, a nawet łez..., bowiem drużyna z trenerem była naprawdę zżyta. W imieniu Zarządu Trenerowi oficjalnie podziękował prezes, Radosław Rabenda, który przekonany jest o powodzeniu kariery trenerskiej Andrzeja Tołstika, z którym współpraca w Pomezanii układała się wzorowo.

 

Trener Andrzej Tołstik podkreśla, że ze względu na obowiązki zawodowe, nie jest w stanie podjąć współpracy z Pomezania Malbork na kolejny sezon 2021/2022.

 - „Z dniem dzisiejszym przestaję pełnić funkcję Trenera 1 zespołu drużyny seniorów. Decyzja bardzo trudna, ale wymuszona obowiązkami zawodowymi, które od września nie pozwalałyby mi prowadzić zespołu w sposób jaki bym chciał i na jaki zasługują zawodnicy. To były 2 bardzo ciężkie i dziwne sezony zakłócone głównie pandemią koronawirusa. Do pełni sukcesu zabrakło tylko wyniku sportowego, na który wszyscy w Malborku czekają od lat, lecz mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości słońce wreszcie mocniej zaświeci nad Toruńską 60!” - mówi Andrzej Tołstik. - „Z tego miejsca chciałbym przede wszystkim podziękować każdemu zawodnikowi, a także kierownikowi i trenerom grup młodzieżowych za wzorową współpracę. Podziękowania kieruję również do Zarządu Klubu, na czele z prezesem Radosławem Rabendą oraz Dyrektorem Sportowym, Pawłem Rybarczykiem, którzy 2 lata temu zaufali młodemu trenerowi, aby poprowadził zasłużony Klub z Wielkimi Tradycjami! Podziękowania i ukłony kieruję również do grupy wiernych i zagorzałych kibiców, którzy byli z nami na dobre i na złe! Przez cały ten okres z ogromną dumą i radością przywdziewałem Klubowe Barwy. Całej rodzinie piłkarskiej Pomezanii Malbork życzę zdrowia, sukcesów sportowych i prywatnych!”

 

Obecnie Pomezania Malbork poszukuje trenera, który poprowadzi zespół w sezonie 2021/22.

 

 

 

 

Źródło: pomezania.pl

Pomezania Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Aneta
Aneta 18.06.2021, 16:18
Panie trenerze czemu tak późno