Wydanie nr 147/2022, Piątek 27.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Starostwo Powiatowe zachęca do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących „Kierunków rozwoju strategicznego Powiatu Malborskiego 2030”.

Malbork. Starostwo Powiatowe zachęca do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących „Kierunków rozwoju strategicznego Powiatu Malborskiego 2030”. fot. Archiwum TvMalbork.pl
Zarząd Powiatu Malborskiego zaprasza mieszkańców Powiatu Malborskiego do konsultacji dokumentu pn. „Kierunki rozwoju strategicznego Powiatu Malborskiego 2030”. Dokument ten określa kierunki rozwoju powiatu na lata 2021-2030. Jego celem jest wskazanie misji, wizji oraz celów strategicznych, których realizacja w określonym horyzoncie czasowym przyczyni się do rozwoju powiatu.

 

Kierunki rozwoju strategicznego Powiatu Malborskiego 2030 po uchwaleniu staną się podstawowym, wieloletnim dokumentem strategicznym formułującym politykę rozwoju społeczno-gospodarczego powiatu z perspektywy lokalnej. W systemie zarządzania dokument ten stanowi plan działania powiatowych władz samorządowych na swoim terenie i służy jako narzędzie zarządzania tym procesem, a także jako dokument informacyjny i promocyjny służy komunikowaniu się i współpracy z lokalną społecznością.

 

 

 

 

Okres realizacji dokumentu przyjęto na lata 2021-2030, co jest zgodne z okresem kolejnej perspektywy budżetowej Unii Europejskiej (2021-2027) wraz z dodatkowym okresem rozliczania pozyskanych projektów.

W ramach konsultacji Starostwo Powiatowe zaprasza do zapoznania się z projektem dokumentu, zgłaszania uwag i opinii. Projekt dokumentu dostępny jest:

 

 

 

 

Wszelkie uwagi i opinie należy składać pisemnie na załączonym formularzu, w terminie do 26 maja 2021 roku w następujący sposób:

  •  drogą elektroniczną na adres e-mail: s.grabowska@powiat.malbork.pl  lub
  •  listownie na adres: Starostwo Powiatowe w Malborku, pl. Słowiański 17, 2-200 Malbork lub
  •  złożenie formularza do skrzynki na korespondencję usytuowanej na budynku lub w budynku Starostwa Powiatowego w Malborku, pl. Słowiański 17.

 

 

 

 

Informację przekazała: Sylwia Grabowska, Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Malborku

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (2)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.