Wydanie nr 279/2022, Czwartek 6.10.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Fryderyka, Alberta, Brunon, Roman, Bronisław, Baldwin, Baldwina, Askaniusz, Artur
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrz (nie tylko) parkowania na Targowej w Malborku.

Mistrz (nie tylko) parkowania na Targowej w Malborku. fot. Widz TvMalbork.pl
Przedświąteczny szał zakupowy można było zaobserwować już od początku grudnia. Mieszkańcy naszego miasta tłumnie odwiedzali placówki handlowe, by zdążyć ze wszystkimi zakupami przed świętami Bożego Narodzenia. Wzmożony ruch widoczny na ulicach miasta, a co za tym idzie tłoczno było również na parkingach.

 

Dzień targowy ma to do siebie, że mieszkańcy tłumnie odwiedzają miejskie targowisko w poszukiwaniu świeżych i smacznych produktów. Wtorek, 15 grudnia br. również był takim dniem.

- „Przesyłam zdjęcie malborskiego mistrza parkowania przy ul. Targowej w Malborku dnia 15.12.2020 g 9.30. Pani zostawiła auto i spokojnie poszła robić sobie zakupy na targowisku” - napisał mieszkaniec naszego miasta.

A wy co na ten temat sądzicie?


 

 

 

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl info@tvregionalna24.pl redakcja@tvmalbork.pl Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej.: „Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
mieszkaniec
mieszkaniec 31.12.2020, 12:47
Pokazany teren nie stanowi drogi publicznej zgodnie z wolą radnych i burmistrza, więc postawiła na asfalcie pomalowanym w paski