Wydanie nr 181/2022, Czwartek 30.06.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Marcjalis, Bazyli, Władysława, Ciechosława, Leon, Emilia, Leona, Lucyna, Trofim, Władysław, Ermentruda, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wybuch w Cukrowni Malbork. Mieszkańcy pytają o straszny huk w piątkową noc. (materiał wideo)

Ogromny huk wyrwał z objęć Morfeusza mieszkańców Malborka i okolic w piątkową noc. Zaniepokojenie spotęgował fakt, że po hałasie nastąpiła ciemność w miejscu, gdzie znajduje się Cukrownia Malbork. Czy wydarzyło się coś tragicznego?

 

Zapewne cieszą się wszyscy, którzy mają twardy sen, bowiem ominęła ich bezsenna noc z piątku na sobotę, 2 na 3 października br. Jak poinformowali nas mieszkańcy, tej nocy na terenie Malborka doszło do wybuchu, który wyrwał ich ze spokojnego snu. Okazuje się, że zaraz po ogromnym huku Cukrownia Malbork utonęła w czeluściach ciemności. Co się wówczas stało? Czy nikomu nic się nie stało? Zwróciliśmy się z prośbą o wyjaśnienie tej sprawy do malborskiego oddziału Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

W telefonicznej rozmowie z nami dyrektor malborskiego oddziału, Mariusz Kaźmierczak przyznaje, że w wyniku błędnej reakcji pracownika doszło do małego problemu, wynikiem którego okazał się niewyobrażalny huk, który wyrwał z objęć Morfeusza mieszkańców naszego miasta i okolic.

- „W nocy, w sobotę Cukrownia miała mały problem związany z błędnym zareagowaniem pracownika. W związku z powyższym, zadziałały systemy zabezpieczeń i powstał hałas, który obudził (…) mieszkańców Malborka, za co przepraszam. Jeżeli chodzi o sprzęt i ludzi, to się nic nie stało. Działania systemów zabezpieczających były jak najbardziej prawidłowe, jak najbardziej zgodne z procedurą” - wyjaśnia Mariusz Kaźmierczak.

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Pracownik
Pracownik 07.10.2020, 08:49
Same nieszczęścia i tak co roku od kilku lat.
Burak
Burak 06.10.2020, 07:22
Czyżby to już ostatnia kampania Mariuszka ? Jakoś chłop nie ma szczęścia. Ciągle coś. Awaria goni awarię.
Emerytowany pracownik
Emerytowany pracownik 05.10.2020, 22:29
Tak najlepiej winę zrzucić na pracownika. Nowa kotłownia, powiązana sznurkami by tylko ruszyć i pokazać w KSC że wszystko pod kontrolą. Testy robione w kampanię, niedoszkoleni na nowych urządzeniach pracownicy. Zakręcony energetyk i oczekujący szybkiego sukcesu dyrektor. A winą obarcza się szarego pracownika co pracuje w systemie 12na12godz.
Pracownik
Pracownik 05.10.2020, 19:19
...............................spokojnie ! Jak Pan Dyrektor mówi, że nic się nie stało - to mówi. A jak było na prawdę to dopiero się dowiemy.
?
? 05.10.2020, 17:17
powiadasz pan nic się nie stało?