Wydanie nr 164/2021, Niedziela 13.06.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Herman, Armand, Chociemir, Lucjan, Gerard, Antoni, Tobiasz, Gerarda, Lubowid
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolizja dwóch osobówek na mini rondzie w Malborku.

Nasza kamera pogodowa zarejestrowała moment kolizji dwóch samochodów osobowych na mini rondzie w Malborku, do którego doszło w piątek w godzinach popołudniowych.

 

Do zdarzenia doszło w piątek, 11 września br. po godzinie 13 na skrzyżowaniu ulic Konopnickiej i Reymonta w Malborku, znanym bliżej, jako mini rondo. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.

Waszym zdaniem, kto zawinił?

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Wasyl
Wasyl 17.09.2020, 22:42
Cwaniaczek starym g szukał zarobku. Jestem ciekaw finału zajścia czy zostało zgłoszone na policję. Jeżeli nie policja powinna zająć się sama tym wykroczeniem ewidentnie złamał przepisy nie miał kierunku ściął rondo szukając kolizji. Tak mogą wszyscy na tym rondzie jeździć nie pozwalając nikomu zjechać z niego ścinając tak obrany okrąg
EmKa
EmKa 13.09.2020, 18:53
Oba pojazdy były już całą długością na rondzie a pan ewidentnie chciał panią nauczyć że to on ma pierwszeństwo. Uderzył w tył pojazdu znajdującego się na rondzie. Dodatkowo tak się spieszył żeby uderzyć, że ściął wysepkę. Gdyby jechał zgodnie z przepisami nic by się nie stało. Najechanie na wyspę jest dozwolone tylko dla pojazdów dużych (np. śmieciarki, autobusy, itp.). Pytanie czy rowerzystę czy motocyklistę też by tak potraktował?
Heh
Heh 13.09.2020, 11:36
Winny jest ten, kto wymyślił takie rondo
Emeryt
Emeryt 12.09.2020, 17:09
Po pierwsze na podstawie filmu nie można stwierdzić Prędkości czarnego samochodu. Kierunkowskaz się włącza przy zjeździe z ronda a nie na wjazd. Czerwony musi czekać i być pewny że może wjechać
Kierowca
Kierowca 12.09.2020, 15:48
Baby wina wymusiła pierwszeństwo na rondzie. A wy doczytać przepisy na drodze jeździ się według PORD a nie jak się wydaje.