Wydanie nr 146/2022, Czwartek 26.05.2022
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Bardzo doceniam Waszą służbę na rzecz edukacji naszej młodzieży” - starosta malborski w liście otwartym do rodziców i nauczycieli.

  • Wydanie nr 146/2022
  • 31 sierpnia 2020, 14:56
  • Starostwo Powiatowe w Malborku
  • MalborkUrzędowe
  • 2 komentarze
„Bardzo doceniam Waszą służbę na rzecz edukacji naszej młodzieży” - starosta malborski w liście otwartym do rodziców i nauczycieli. fot. Archiwum TvMalbork.pl
List otwarty starosty malborskiego Mirosława Czapli.

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Wychowawcy

We wtorek rozpocznie się nowy rok szkolny. Wrócicie do szkół w wyjątkowych okolicznościach, w czasie obowiązującego w całym kraju stanu epidemii. Na pewno część z Was ma obawy, czy powrót do szkoły będzie bezpieczny. Pragnę zapewnić, że wspólnie z dyrektorami szkół, placówek edukacyjno-wychowawczych oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej zrobiliśmy wszystko, co obecnie było możliwe, by zapewnić Wam bezpieczeństwo.

We wszystkich placówkach wdrożone zostały procedury bezpieczeństwa sanitarnego, które mają zminimalizować zagrożenie epidemiologiczne. Wszystkie szkoły zostały wyposażone w niezbędne środki ochrony sanitarnej. Przed nami okres, który będzie wymagał od wszystkich nauczenia się nowych zasad zachowania na terenie placówek, zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń. Wierzę, że wszyscy będziemy mieć na uwadze bezpieczeństwo swoich kolegów, koleżanek i współpracowników.

Chcę podziękować całej społeczności szkolnej, nauczycielom, pracownikom administracyjnym, że jesteście gotowi kontynuować swoją misję i pracę. Przekazywanie dzieciom i młodzieży wiedzy oraz nowych umiejętności jest wartością bezcenną. Bardzo doceniam Waszą służbę na rzecz edukacji naszej młodzieży.

Drodzy uczniowie, jesteście przyszłością naszego powiatu i kraju. Każdy z Was może osiągnąć w życiu wszystko, co sobie zaplanuje. W dalszym rozwoju pomoże Wam dobra edukacja, a taką zapewniają nasze placówki oświatowe. Życzę Wam samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Wierzę, że sprostacie wszystkim wyzwaniom, jakie Was czekają! Powodzenia!

Pozdrawiam serdecznie, 

Mirosław Czapla

 

 

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Petent poradni
Petent poradni 31.08.2020, 15:35
A może by Pan Starosta zajął się cieknącym dachem w poradni psychologiczno -pedagogicznej. Dziś był piękny widok stojących misek na korytarzu i odpadających paneli sufitowych.