Wydanie nr 163/2021, Sobota 12.06.2021
imieniny: pokaż (16 imion)Wyszemir, Onufry, Władysława, Jarogniewa, Narcyz, Antonina, Leon, Jan, Jarogniew, Leona, Celestyna, Władysław, Tadea, Placyd, Piotr, Ewa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Suszarka PerfectCare ‒ nowa jakość w suszeniu ubrań

Suszarka PerfectCare ‒ nowa jakość w suszeniu ubrań fot. Suszarka PerfectCare ‒ nowa jakość w suszeniu ubrań
Dzięki innowacyjnym oraz funkcjonalnym suszarkom PerfectCare marki Electrolux na zawsze zapomnisz o uciążliwym rozwieszaniu prania i bycia zależnym od pogody. Urządzenia marki Electrolux sprawiają, że skuteczna ochrona ubrań przewyższa wszelkie oczekiwania.

Przekonaj się, jak skuteczne i bezpieczne dla Twoich tkanin są suszarki PerfectCare.

Kiedyś suszarki do ubrań stanowiły rzadkość, teraz dzięki ogromnemu postępowi technologii każdego dnia możemy cieszyć się działaniem nowoczesnych i oszczędnych urządzeń

Suszarka PerfectCare ‒ oszczędna i przyjazna dla środowiska

Stwierdzenie, że suszarki bębnowe zużywają zbyt dużą ilość prądu to mit. Nowoczesne urządzenia PerfectCare są oszczędne i co równie ważne, przyjazne dla środowiska. Odpowiedzialne korzystanie z zasobów naturalnych to priorytet dla marki Electrolux. Dlatego też opracowała ona zaawansowane technologie, które jeszcze bardziej sprzyjają energooszczędności.

Urządzenia PerfectCare występują w klasach energetycznych A, A+, A++ oraz A+++. Warto zwrócić tutaj uwagę, że suszarki PerfectCare z funkcją DelicateCare to właśnie najwyższa klasa energetyczna A+++. Oznacza to, że zużywają one nawet o 68% mniej energii niż suszarki z klasą B. Od tej pory możesz bez obaw i wyrzutów sumienia suszyć swoje pranie!

System OptiSense

Ten inteligentny system samoczynnie reguluje czas suszenia dzięki specjalnym czujnikom wilgotności. W efekcie Twoje ubrania są zawsze idealnie wysuszone, ale nie przesuszone. Ponadto nie zużyjesz więcej energii niż to rzeczywiście niezbędne.

Bezpieczna dla najbardziej delikatnych tkanin

Dzięki ogromnemu postępowi technologii, w suszarce PerfectCare bezpiecznie wysuszysz nie tylko pościel i bawełniane koszule, ale także delikatną garderobę z wełny i jedwabiu. Co więcej, system suszenia wełny został potwierdzony otrzymaniem certyfikatu Woolmark, który gwarantuje, że ubrania przeznaczone do prania ręcznego nie ulegną skurczeniu. Ponadto unikalny system kręcenia bębnem zastosowany w programie Wełna sprawia, że materiał nie jest narażony na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym jest dokładnie suszony.

Opatentowany program suszenia wełny umożliwia suszenie nawet najbardziej delikatnych wełnianych tkanin w niskiej temperaturze przy jednoczesnym wykorzystaniu bardzo szybkich obrotów.

Ponadto specjalny program suszenia jedwabiu oraz delikatne, powolne obroty bębna pozwalają zachować kształt oraz połysk Twoich jedwabnych ubrań nie narażając ich na kurczenie się czy tworzenie dodatkowych zagnieceń.

Warto także zwrócić uwagę na program outdoor. Doskonale wiemy, że najbardziej srogi klimat czy ciężkie warunki pogodowe wymagają odpowiedniej, funkcjonalnej odzieży. Program Outdoor to dedykowany cykl, który poprzez dopasowanie temperatury i długości cyklu odnawia wodoodporność Twoich ubrań funkcyjnych lepiej niż tradycyjne suszenie na lince.

Praktyczna pomoc i oszczędność czasu każdego dnia

Wiele osób unika korzystania z suszarek ze względu na zagniecenia jakie powodują. W przypadku urządzeń PerfectCare marki Electrolux taka sytuacja nigdy nie będzie mieć miejsca. Nie gniotą one ubrań i co więcej, zostały one wyposażone w programy parowe. Działanie pary rozluźnia włókna delikatnie je rozprostowując. Dzięki temu większość Twoich ubrań po wysuszeniu nie będzie wymagała prasowania. Większą część odzieży włożysz prosto do szafy, a pozostałe, bardziej wymagające przeprasujesz o wiele szybciej.

System parowy SteamCare

Ten funkcjonalny system sprawdza się przy szybkim odświeżaniu garderoby i usuwaniu zagnieceń nawet z tych ubrań, które można prać tylko chemicznie. Co więcej, para sprawdza się idealnie przy szybkim odświeżeniu garderoby. Od tej pory nie musisz już uruchamiać całego cyklu prania. Wystarczy tylko 16 minut w suszarce PerfectCare, aby usunąć nieprzyjemne, intensywne zapachy i móc ponownie założyć ubranie.

Korzystanie z funkcji SteamCare to ogromna oszczędność dla naszego portfela. Od tej pory możemy w całkiem bezpieczny sposób w domowym zaciszu odświeżać te części garderoby, które przeznaczone są jedynie do czyszczenie chemicznego. Ma to także pozytywny wpływ na ochronę środowiska. Dzięki naturalnemu odświeżaniu odzieży nie musimy korzystać z silnych detergentów.

 

 

Suszarka PerfectCare ‒ nowa jakość w suszeniu ubrań
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.