Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wygraj bilety na występ Kabaretu Ciach.

Wygraj bilety na występ Kabaretu Ciach. fot. Organizator
Dla naszych widzów mamy dwa podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Ciach w Sztumie już w najbliższą niedzielę.

Dla naszych widzów mamy dwa podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Ciach w Sztumie. Już w najbliższą niedzielę, 8 marca br. kabaret wystąpi w Sztumskim Centrum Kultury o godzinie 16.

Wystarczy, że napiszecie do nas e-mail z odpowiedzią na pytanie:

W ilu miastach znajdują się nasze telewizyjne kamery pogodowe?

 

Pamiętajcie, kto pierwszy, ten lepszy!

Wygrają 2 pierwsze zgłoszenia z poprawną odpowiedzią – w wiadomości należy podać imię i nazwisko, numer telefonu i miejscowość (bez tych danych odpowiedź będzie nieważna).

Odpowiedzi przysyłajcie na adres info@tvregionalna24.pl

Nie zapomnijcie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku, ponieważ osoba biorąca udział w tym konkursie wyraża zgodę na zrobienie zdjęcia, które umieszczone będzie na naszych stronach i profilach Facebook.

Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ja niżej popisana/podpisany na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust. 2 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. Urz. UE L 119/1, z 4.5.2016, zwanego dalej „RODO” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska dla potrzeb konkursu, którego nagrodą jest dwuosobowy bilet na występ Kabaretu Ciach. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

Ja niżej podpisany/a na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994r (Dz. U. z 2018, poz. 1191 ze zm.) o prawie autorskim i prawach pokrewnych oświadczam, że wyrażam zgodę na utrwalenie oraz nieodpłatne, wielokrotne, rozpowszechnianie mojego wizerunku poprzez stronę internetową TvMalbork.pl i TvRegionalna24.pl oraz Facebooka w celach informacyjnych o wygranym konkursie, którego nagrodą jest dwuosobowy bilet na występ Kabaretu Ciach. Jednocześnie oświadczam, że w/w materiały wideo z moim udziałem nie naruszają moich dóbr osobistych.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Konkursy


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.