Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

35- lecie Balbin. Zobacz pełne nagranie z koncertu.

35 lat temu Maria Seibert otworzyła Studio Wokalne Balbiny. Z początku projekt był związany z pracą w szkole, później przerodził się w wielką życiową pasję, dzięki której kolejne pokolenia wokalistów rozpoczynały swoją przygodę z muzyką.

W sobotę, 1 lutego br. na scenie Karwanu stanęli prawie wszyscy wychowankowie Studia Wokalnego Balbiny. Jubileuszową galę poprowadzili Anna Szatybełko oraz Michał Juszczakiewicz, słynny gospodarz program „Od przedszkola do Opola”. O aranżacje muzyczne zadbał zespół pod kierownictwem Adama Lemańczyka.

Można by wiele pisać i mówić o emocjach w trakcie gali. Ale w sumie nie ma po co, gdyż całość widowiska zarejestrowała nasza kamera.

 

Zapraszamy na muzyczną przygodę ze Studiem Wokalnym „Balbiny”.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Hanna Granmo
Hanna Granmo 03.02.2020, 19:56
Balbiny to początek kariery Tadeusza, wyrósł na fantastycznego faceta z nieprawdobnie świetnym głosem ,ale śpiewać można dobrze ,a artysta można zostać jeśli ma się charyzmę I talent , to właśnie cały Tadzik. Malbork powinien być z Niego dumny, bo On nie poprzestał na DVOP, On dopiero się rozpędza w biegu po marzenia.