Wydanie nr 139/2022, Czwartek 19.05.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Prawie 3 mln zł na aktywację zawodową w powiatach malborskim i sztumskim. Skrót X sesji Rady Powiatu.

  • Wydanie nr 139/2022
  • 30 pażdziernika 2019, 16:20
  • Redakcja
  • MalborkUrzędowe
  • 1 komentarz
Podczas środowej sesji Rady Powiatu Malborskiego radni przyjęli uchwałę w sprawie realizacji projektu partnerskiego pn. „Mobilny i aktywny kapitał ludzki w powiatach malborskim i sztumskim – aktywizacja zawodowa”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Na wątpliwości i pytania radnych w tej kwestii odpowiadała dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Malborku, Joanna Reszka.

Partnerem wiodącym projektu jest Powiat Malborski, w imieniu którego realizatorem będzie malborski PUP. Już wkrótce Zarząd Powiatu podpisze umowę finansową na kwotę ponad 2,8 mln zł na dofinansowanie projektu.

Dyrektor Wydziału Edukacji, Stanisław Sumowski przedstawił informacje na temat przygotowania placówek oświatowo – wychowawczych do roku szkolnego 2019/2020.

Podjęto również uchwałę o przekształceniu dotychczasowego Centrum Kształcenia Praktycznego w Malborku oraz Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Malborku w Centrum Kształcenia Zawodowego w Malborku, który kolejną podjętą uchwałą stał się częścią malborskiego Centrum Edukacji Zawodowej.

Tradycyjnie przy interpelacjach i zapytaniach oraz wolnych wnioskach i oświadczeniach dyskusja wśród radnych okazała się żywsza. O czy będą mogli państwo się przekonać oglądając na kanale YT Powiatu Malborskiego.

https://youtu.be/1MhlP1u2hDo

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Malbork
Malbork 30.10.2019, 18:16
…………………………skoro hierarcha kościelny nie boi się piekła, to znaczy, że on chyba wie, że po śmierci nic złego go nie czeka. Powstaje pytanie czy Abp Głódź wierzy w Boga i sąd ostateczny ? Chyba nie, bo bardzo lubi życie doczesne a grzechy ( wyzwiska, poniżanie bliźnich, upijanie się itp ) to chyba nie istnieją. Swoim postępowaniem wręcz udowadnia, że Boga nie ma ! A swoją drogą to gość ma ciężki łeb do nauki i wyciągania wniosków bo taka sytuacja trwa już wile lat. Sam już nie wiem czy gorszy jest ten czarny z Torunia cz purpurowy z Gdańska ?