Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kolejna dzierżawa Parku Miejskiego wzbudziła wiele emocji. Długa debata i skrajne argumenty. Cały zapis ze spotkania w Urzędzie Miasta Malborka – 24.11.2016

Spotkanie dotyczyło wniosku złożonego przez właścicieli spółki Dino Park, którzy proszą o wydzierżawienie na okres 15 lat ok. 2 ha parku miejskiego przylegającego do Dino Parku pomiędzy ul. Sportową, stacją Trafo a aleją biegnącą wzdłuż boiska na polanie. W przypadku zgody na dzierżawę, na wnioskowanym terenie miałby powstać "Park Mitów, Baśni, Legend i Bajek".

Dzisiejsze spotkanie udowodniło, że wielu mieszkańców jest zainteresowanych tym co dzieje się w Malborku. Spojrzenie na dobro wspólne (jakim jest park) miało wiele perspektyw.

W trakcie ponad trzech godzin debaty nie brakowało momentów merytorycznej dyskusji jak i zwyczajnej pyskówki. Każdy jednak (bez wglądu na formę) mógł wyrazić swoje zdanie.

Jaka będzie przyszłość parku? O tym zadecydują Radni. Cieszy z pewnością, że mieszkańcy mogli zabrać głos w tak ważnej sprawie.

ZOBACZ PEŁNY ZAPIS WIDEO

 

Czekamy na Państwa komentarze

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Pracownik
Pracownik 08.12.2016, 18:18
Parking przy Dino Parku ogólnie dostępny, każdy może tam parkować....?? Haha dobre sobie .... Szkoda, że managerowie parku zabraniali pracownikom stawiać aut na parkingu każąc stawiać auta w parku.....
zyczliwy
zyczliwy 30.11.2016, 10:02
Maciek przepraszam ze nie nie wpisuje sie na profilu facebook ale to co tam czytam przyprawia mnie o mdlosci i nie chce w tym uczestniczyc . Proponuje abys szybko skasowal wpisy swoich pochlebcow bo czynia Ci wielka krzywde , to slodkie spijanie z dziubkow tylko Cie pograza .W niektorych sytuacjach milczenie to najlepsze wyjscie .
Ewa
Ewa 29.11.2016, 08:19
Park jest miejski i dla wszystkich i ma tak zostać
Emeryt
Emeryt 29.11.2016, 07:00
………………zachodzę w głowę jak oni zrobili ten sarkofag w 2 dni ? Kto tu kogo robi w hu.ja ?
Śledczy
Śledczy 29.11.2016, 11:01 (odpowiedź do Emeryt)
On był zrobiony kilka miesięcy wcześniej i kilka miesięcy trwał znalezienie pretekstu jak to zrobić ? No i Prezes wymyślił ekshumację. Jasne ?
Sylwia
Sylwia 26.11.2016, 20:37
Brawo dla pani ktora wypowiada się na końcu. Brawo. Rozwiązanie idealne dla wszystkich.